14 апреля
2018
"Новости Приазовья"

139

Заборонити пальмову олію?

Геть пальмову олію з українського ринку! Саме з такою вимогою нещодавно у Верховній Раді виступив народний депутат Олег Ляшко. Лідер Радикальної партії закликає заборонити виробництво неякісних харчових продуктів, які призводять до негативних наслідків. Детальніше розповість Дарина Годлевська.

Народний депутат Олег Ляшко продовжує боротися за збереження здоров’я українців та підвищення вітчизняного виробництва молочного товару. Днями його законопроект підтримав аграрний комітет. Політик виступає затятим противником пальмової олії.

ОЛЕГ ЛЯШКО, НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ: «Євросоюз заборонив використання пальмової олії в харчових продуктах. І я рекомендував би вам, шановний представник асоціації «Укроліяпром» почитати висновок Європейського органу з безпеки харчових продуктів, де чорним по білому написано, що пальмова олія є канцерогенною рослинною олією і викликає рак, цукровий діабет та інші важкі захворювання».

Оскільки пальмову олію привозять з Африки, споживачі купують молочні продукти з її вмістом частіше, бо коштують вони дешевше. Це призводить до того, що виробники молока в селах розоряються. Ініційований законопроект Олегом Ляшком дасть можливість українським фермерам та тваринникам більше заробляти, відновить поголів’я великої рогатої худоби та значно покращить стан здоров’я нації.

ОЛЕГ ЛЯШКО, НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ: «Ключове – це відновлення тваринництва в селі. Тому що коли альтернатива українські корові — пальмова олія, то нехай її їдять ті, де вона вирощується. А українські громадяни, для того, щоб були здорові і щоб село розвивалося, повинні їсти українську якісну молочну продукцію. І ми саме цього добиваємося, прийняття такого закону, який заборонить використання пальмової олії і дасть можливість відроджувати українське тваринництво, встановить рентабельну нормальну ціну на молоко і головне не тратиться мільйонами людей потім на лікування».

А ось генеральний директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко в соціальних мережах зазначив…

«Що стосується повної відмови від пальмової олії, то її заборонено додавати до дитячого харчування. Що ж до дорослих, то кожен вільний робити вибір сам. Якщо Україна введене таку заборону, то в нас можуть зникнути деякі категорії продуктів, а деякі змінив рецептуру стануть дорожчими. Тому слід розглянути пропозиції щодо повної відмови від використання рослинних жирів, коли рівень життя в країні стане значно вищим. Або прийняти за умови дії заборони з 2025 року. А сьогодні це призведе до зниження рівня життя. Повна заборона також загальмує експорт нашої країни та поставить українських виробників у нерівні умови з іноземними конкурентами, тому що вони зможуть випускати продукти з вмістом пальмової олії, а ми – ні. Навіть на експорт.»

Маріупольці ж висловили свою думку щодо впровадження цього законопроекту.

ОПРОС:

  • Дуже позитивно відношуся, тому що пальмова олія — це погано для здоров’я. А здоров’я дітлахів — це найважливіше для всіх батьків, я думаю, тому табу на нее и все.
  • Я много читала о ней массу нехороших отзывов, я считаю это правильно, надо прекратить применение её производства, хотя бы поставку на Украину. Во-первых, она тромбирует сосуды и мешают обмену веществ нормальному. И люди страдают, есть жалобы после применения, как наружного, так и внутренне.
  • В принципе, считается вредным, поэтому правильно, пусть запрещают.
  • Это дешёвый аналог не помню каким жирам. Это используется на сливочном масле. И они удешевляют себестоимость масла, при том, что цены остаются прежними как продуктам в магазине.
  • Згодна! Треба вживати натуральні продукти, а це все хімія.
  • Я думаю, что это правильно, я думаю, в Украине это будет рамного легче, будет меньше заболеваний рака и людям будет лучше жить.

Окрім цього лідер Радикальної партії пообіцяв сурові покарання для тих, хто отруєю українців шкідливими продуктами харчування.

ОЛЕГ ЛЯШКО, НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ: «Мільйонні штрафи, адміністративна відповідальність, а якщо продовжують порушення – кримінальна відповідальність. Тому що коли людина з онкологією потрапляє до лікарні, потім здоров’я їй ніхто не верне. Тому той, хто довів до онкології повинен сісти в тюрму років на 5, щоб більше ніколи не травив людей!

Дарина Годлевська, Катерина Богданова, за сприянням ТРК Україна, НП.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

18 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
18 декабря 2018
Куди поділося тепло?
18 декабря 2018
День подарунків у дитячому санаторії «Айболіт»
18 декабря 2018
38 сесія міської ради
18 декабря 2018
Конференція з очищення стоків виробничих підприємств
18 декабря 2018
Виставка народних майстрів «Handmade Expo»
18 декабря 2018
«Зелений паросток»: підсумки 2018 року
18 декабря 2018
Партнерство заради розвитку
17 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
17 декабря 2018
Турнір з футзалу у розпалі
17 декабря 2018
Подарунки дітям до Дня Святого Миколая
17 декабря 2018
Десятий ювілейний фінішував
17 декабря 2018
Візит народного депутата
17 декабря 2018
Безбар’єрна екскурсія Маріуполем
17 декабря 2018
На обороні повітряного кордону
17 декабря 2018
Нові маршрути
17 декабря 2018
Перша леді у Маріуполі
16 декабря 2018
#Тут варто працювати: професія головний спеціаліст справовиробництва
16 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
14 декабря 2018
Стартував конкурс «Яскраві вогні добросусідства»!
14 декабря 2018
Плани терористів зірвано
14 декабря 2018
Допомога Донбасу від ЄС
14 декабря 2018
Нове відділення для ліквідаторів ЧАЕС
14 декабря 2018
Десятий, ювілейний
14 декабря 2018
Боротьба з наливайками триває