09 июня
2018
"Новости Приазовья"

210

Свято моторів

Сісти за кермо гоночного автомобіля чи мотоцикла, відчути себе справжнім гонщиком — що може бути краще для дитини. Таку можливість юним маріупольцям та гостям міста подарувала асоціація автоспорту Приазов’я на заході, який відбувся біля одного з торговельно-розважальних центрів. Подробиці — в сюжеті Олександра Капустяна.

Захід, який до міжнародного Дня захисту дітей влаштувала громадська організація «Асоціація автоспорту Приазов’я», зібрав багато глядачів самого різного віку.

Але в першу чергу це зробили для дітей, які позбавлені своєї родини та батьківської уваги.

ОЛЕНА БЛИЗНЮК, ГОЛОВА ГО «АСОЦІАЦІЯ АВТОСПОРТУ ПРИАЗОВ’Я»: «Праздник для деток, «позабавленных батьківського піклування», это дети из домов семейного типа, они присутствуют, но мы на этом акцент не делаем, не хотим, чтобы они отличались. Организовать праздник было и тяжело, и приятно. Это как муки матери, когда она в муках рождает ребенка. Я довольна, у нас получилось объединиться. Спасибо всем, кто откликнулся и пришел».

А подивитися на цьому справжньому святі моторів і дійсно було на що. Ось малеча окупувала декілька баггі, такі невеличкі авто завжди привертають увагу глядачів. Анжела Клименко з Мангушського району приїхала на захід з донькою Єлизаветою. Каже, що дізналася про цю виставку техніки в соціальних мережах.

АНЖЕЛА КЛИМЕНКО, МЕШКАНКА МАНГУШСЬКОГО РАЙОНУ: «Конечно, удивлена таким количеством машин, не видела такого. Хотелось бы, чтобы и у нас такие мероприятия проводились, будем надеяться на депутатов. Эмоции зашкаливают».

Наталя Афанасьєва прийшла на захід зі своїми двома дітьми та двома племінниками. Встежити за всіма було нелегко, але клопоти компенсувалися незабутніми враженнями дітлахів. Зокрема племінниця Дарина одразу ж осідлала спортивний мотоцикл. Та і сама Наталя анітрохи не пошкодувала, що прийшла на цю виставу спортивних авто.

НАТАЛЯ АФАНАСЬЄВА: «Впечатления отличные, супер, столько машин, мотоциклов, замечательно».

Навіть знімальна група Маріупольської служби новин скористалася можливістю посидіти за кермом байка. Скажу відверто — враження переповнюють.

ОЛЕКСАНДР КАПУСТЯН: «Сісти за кермо такого байка — мрія кожного чоловіка. Для мене вона здійснилася на заході, який влаштувала громадська організація «Асоціація автоспорту Приазов’я».

Поряд з мотоциклами організатори влаштували показові заїзди картингістів. Свою майстерність та вміння керувати картом на високій швидкості демонстрували брати Лушкіни, Павло та Єгор, який, до речі, є дворазовим чемпіоном України. Хлопці займаються картингом з п’яти років. Що для цього потрібно, вони відверто розповіли.

ПАВЛО ТА ЄГОР ЛУШКІНИ: «Сильные руки, плечи, осматриваться внимательно.  Выносливость, идти к своей цели, не останавливаясь».

Численні глядачі могли побачити легкові авто, які взяли участь у перегонах, а також джипи, для яких будь яка перешкода не є нездоланою. П’ятирічний Іван Воробйов прийшов на захід з батьком Олексієм. Хлопець одразу виявив бажання сісти за кермо гоночного автомобіля.

ОЛЕКСІЙ ВОРОБЙОВ, ДЕПУТАТ МАНГУШСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ: «Хорошая организация, много машин. Интересно для детей в первую очередь. Мариуполь -спортивный город, доказательство — сегодняшний праздник. Я как депутат, хочу в район такую выставку, там провести. Там много любителей автоспорта, детей, они бы посмотрели».

Родзинкою свята стали показові виступи радіокерованих моделей авто з двигуном внутрішнього згоряння. За словами Олени Близнюк влаштувати для маріупольців таке свято її громадській організації без допомоги було б неможливо.

ОЛЕНА БЛИЗНЮК, ГОЛОВА ГО «АСОЦІАЦІЯ АВТОСПОРТУ ПРИАЗОВ’Я»: «Хочу выразить благодарность мариупольскому горсовету, нардепу Белому, спонсорам. Без них этого не было бы. Это первый опыт нашей организации, дальше будет больше, планируем организовать соревнования всеукраинского масштаба».

ОЛЕКСАНДР КАПУСТЯН, МИКОЛА ЛУПАНЕНКО, НОВИНИ ПРИАЗОВ’Я.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

19 июня 2018
Маріупольська Служба Новин
19 июня 2018
Капітальний ремонт до 240-річчя Маріуполя
19 июня 2018
Сильний духом
19 июня 2018
Непрохані гості
19 июня 2018
Європейська співпраця
19 июня 2018
Проблема сексуального насильства
19 июня 2018
Напад собак
19 июня 2018
Зробимо Маріуполь краще!
19 июня 2018
Одеське малярство та графіка
18 июня 2018
Маріупольська Служба Новин
18 июня 2018
СМС-пенсії
18 июня 2018
Спортивне свято в День визволення
18 июня 2018
Допомогти тваринам може кожен
18 июня 2018
Купувати чи не купувати їжу на пляжах?
18 июня 2018
Гість програми — перший заступник міського голови Михайло Когут
18 июня 2018
Стоп сморід
18 июня 2018
Один день з життя дільничої
18 июня 2018
Іноземні студенти
17 июня 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
17 июня 2018
Вшанування загиблих прикордонників
17 июня 2018
Свято визволення Маріуполя
17 июня 2018
Гість програми — лікар-терапевт медичного центру №3 Ірина Слуцька
17 июня 2018
Квартири для переселенців
17 июня 2018
#ТУТВАРТОПРАЦЮВАТИ: професія медпрацівник
17 июня 2018
Вдома краще