09 июня
2018
"Новости Приазовья"

267

Свято моторів

Сісти за кермо гоночного автомобіля чи мотоцикла, відчути себе справжнім гонщиком — що може бути краще для дитини. Таку можливість юним маріупольцям та гостям міста подарувала асоціація автоспорту Приазов’я на заході, який відбувся біля одного з торговельно-розважальних центрів. Подробиці — в сюжеті Олександра Капустяна.

Захід, який до міжнародного Дня захисту дітей влаштувала громадська організація «Асоціація автоспорту Приазов’я», зібрав багато глядачів самого різного віку.

Але в першу чергу це зробили для дітей, які позбавлені своєї родини та батьківської уваги.

ОЛЕНА БЛИЗНЮК, ГОЛОВА ГО «АСОЦІАЦІЯ АВТОСПОРТУ ПРИАЗОВ’Я»: «Праздник для деток, «позабавленных батьківського піклування», это дети из домов семейного типа, они присутствуют, но мы на этом акцент не делаем, не хотим, чтобы они отличались. Организовать праздник было и тяжело, и приятно. Это как муки матери, когда она в муках рождает ребенка. Я довольна, у нас получилось объединиться. Спасибо всем, кто откликнулся и пришел».

А подивитися на цьому справжньому святі моторів і дійсно було на що. Ось малеча окупувала декілька баггі, такі невеличкі авто завжди привертають увагу глядачів. Анжела Клименко з Мангушського району приїхала на захід з донькою Єлизаветою. Каже, що дізналася про цю виставку техніки в соціальних мережах.

АНЖЕЛА КЛИМЕНКО, МЕШКАНКА МАНГУШСЬКОГО РАЙОНУ: «Конечно, удивлена таким количеством машин, не видела такого. Хотелось бы, чтобы и у нас такие мероприятия проводились, будем надеяться на депутатов. Эмоции зашкаливают».

Наталя Афанасьєва прийшла на захід зі своїми двома дітьми та двома племінниками. Встежити за всіма було нелегко, але клопоти компенсувалися незабутніми враженнями дітлахів. Зокрема племінниця Дарина одразу ж осідлала спортивний мотоцикл. Та і сама Наталя анітрохи не пошкодувала, що прийшла на цю виставу спортивних авто.

НАТАЛЯ АФАНАСЬЄВА: «Впечатления отличные, супер, столько машин, мотоциклов, замечательно».

Навіть знімальна група Маріупольської служби новин скористалася можливістю посидіти за кермом байка. Скажу відверто — враження переповнюють.

ОЛЕКСАНДР КАПУСТЯН: «Сісти за кермо такого байка — мрія кожного чоловіка. Для мене вона здійснилася на заході, який влаштувала громадська організація «Асоціація автоспорту Приазов’я».

Поряд з мотоциклами організатори влаштували показові заїзди картингістів. Свою майстерність та вміння керувати картом на високій швидкості демонстрували брати Лушкіни, Павло та Єгор, який, до речі, є дворазовим чемпіоном України. Хлопці займаються картингом з п’яти років. Що для цього потрібно, вони відверто розповіли.

ПАВЛО ТА ЄГОР ЛУШКІНИ: «Сильные руки, плечи, осматриваться внимательно.  Выносливость, идти к своей цели, не останавливаясь».

Численні глядачі могли побачити легкові авто, які взяли участь у перегонах, а також джипи, для яких будь яка перешкода не є нездоланою. П’ятирічний Іван Воробйов прийшов на захід з батьком Олексієм. Хлопець одразу виявив бажання сісти за кермо гоночного автомобіля.

ОЛЕКСІЙ ВОРОБЙОВ, ДЕПУТАТ МАНГУШСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ: «Хорошая организация, много машин. Интересно для детей в первую очередь. Мариуполь -спортивный город, доказательство — сегодняшний праздник. Я как депутат, хочу в район такую выставку, там провести. Там много любителей автоспорта, детей, они бы посмотрели».

Родзинкою свята стали показові виступи радіокерованих моделей авто з двигуном внутрішнього згоряння. За словами Олени Близнюк влаштувати для маріупольців таке свято її громадській організації без допомоги було б неможливо.

ОЛЕНА БЛИЗНЮК, ГОЛОВА ГО «АСОЦІАЦІЯ АВТОСПОРТУ ПРИАЗОВ’Я»: «Хочу выразить благодарность мариупольскому горсовету, нардепу Белому, спонсорам. Без них этого не было бы. Это первый опыт нашей организации, дальше будет больше, планируем организовать соревнования всеукраинского масштаба».

ОЛЕКСАНДР КАПУСТЯН, МИКОЛА ЛУПАНЕНКО, НОВИНИ ПРИАЗОВ’Я.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

18 октября 2018
Нова дислокація морських піхотинців
18 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
18 октября 2018
Коли двір грає новими барвами
18 октября 2018
Всеукраїнський турнір юних географів
18 октября 2018
Сортуй та заробляй
18 октября 2018
Пенсійні питання
18 октября 2018
День протидії торгівлі людьми
18 октября 2018
Безкоштовні імпланти
17 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
17 октября 2018
Турнір пам’яті чемпіона
17 октября 2018
Конференція сталеплавильників України
17 октября 2018
Неспокійний ранок
17 октября 2018
Чи буде покарання?
17 октября 2018
Гість в студії — в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Олена Павлова
17 октября 2018
Звідки тече?
17 октября 2018
Маріупольські майстри єдиноборств найкращі у Донецькій області
16 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
16 октября 2018
Ігри Нескорених
16 октября 2018
Як утилізувати опале листя?
16 октября 2018
Не чіпайте воду!
16 октября 2018
Наскільки здорожчав хліб?
16 октября 2018
Закрити не можна залишити
16 октября 2018
У Маріуполі затримали грабіжника
16 октября 2018
Безкоштовна діагностика
14 октября 2018
Маріупольська Служба Новин