09 июня
2018
"Новости Приазовья"

297

Свято моторів

Сісти за кермо гоночного автомобіля чи мотоцикла, відчути себе справжнім гонщиком — що може бути краще для дитини. Таку можливість юним маріупольцям та гостям міста подарувала асоціація автоспорту Приазов’я на заході, який відбувся біля одного з торговельно-розважальних центрів. Подробиці — в сюжеті Олександра Капустяна.

Захід, який до міжнародного Дня захисту дітей влаштувала громадська організація «Асоціація автоспорту Приазов’я», зібрав багато глядачів самого різного віку.

Але в першу чергу це зробили для дітей, які позбавлені своєї родини та батьківської уваги.

ОЛЕНА БЛИЗНЮК, ГОЛОВА ГО «АСОЦІАЦІЯ АВТОСПОРТУ ПРИАЗОВ’Я»: «Праздник для деток, «позабавленных батьківського піклування», это дети из домов семейного типа, они присутствуют, но мы на этом акцент не делаем, не хотим, чтобы они отличались. Организовать праздник было и тяжело, и приятно. Это как муки матери, когда она в муках рождает ребенка. Я довольна, у нас получилось объединиться. Спасибо всем, кто откликнулся и пришел».

А подивитися на цьому справжньому святі моторів і дійсно було на що. Ось малеча окупувала декілька баггі, такі невеличкі авто завжди привертають увагу глядачів. Анжела Клименко з Мангушського району приїхала на захід з донькою Єлизаветою. Каже, що дізналася про цю виставку техніки в соціальних мережах.

АНЖЕЛА КЛИМЕНКО, МЕШКАНКА МАНГУШСЬКОГО РАЙОНУ: «Конечно, удивлена таким количеством машин, не видела такого. Хотелось бы, чтобы и у нас такие мероприятия проводились, будем надеяться на депутатов. Эмоции зашкаливают».

Наталя Афанасьєва прийшла на захід зі своїми двома дітьми та двома племінниками. Встежити за всіма було нелегко, але клопоти компенсувалися незабутніми враженнями дітлахів. Зокрема племінниця Дарина одразу ж осідлала спортивний мотоцикл. Та і сама Наталя анітрохи не пошкодувала, що прийшла на цю виставу спортивних авто.

НАТАЛЯ АФАНАСЬЄВА: «Впечатления отличные, супер, столько машин, мотоциклов, замечательно».

Навіть знімальна група Маріупольської служби новин скористалася можливістю посидіти за кермом байка. Скажу відверто — враження переповнюють.

ОЛЕКСАНДР КАПУСТЯН: «Сісти за кермо такого байка — мрія кожного чоловіка. Для мене вона здійснилася на заході, який влаштувала громадська організація «Асоціація автоспорту Приазов’я».

Поряд з мотоциклами організатори влаштували показові заїзди картингістів. Свою майстерність та вміння керувати картом на високій швидкості демонстрували брати Лушкіни, Павло та Єгор, який, до речі, є дворазовим чемпіоном України. Хлопці займаються картингом з п’яти років. Що для цього потрібно, вони відверто розповіли.

ПАВЛО ТА ЄГОР ЛУШКІНИ: «Сильные руки, плечи, осматриваться внимательно.  Выносливость, идти к своей цели, не останавливаясь».

Численні глядачі могли побачити легкові авто, які взяли участь у перегонах, а також джипи, для яких будь яка перешкода не є нездоланою. П’ятирічний Іван Воробйов прийшов на захід з батьком Олексієм. Хлопець одразу виявив бажання сісти за кермо гоночного автомобіля.

ОЛЕКСІЙ ВОРОБЙОВ, ДЕПУТАТ МАНГУШСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ: «Хорошая организация, много машин. Интересно для детей в первую очередь. Мариуполь -спортивный город, доказательство — сегодняшний праздник. Я как депутат, хочу в район такую выставку, там провести. Там много любителей автоспорта, детей, они бы посмотрели».

Родзинкою свята стали показові виступи радіокерованих моделей авто з двигуном внутрішнього згоряння. За словами Олени Близнюк влаштувати для маріупольців таке свято її громадській організації без допомоги було б неможливо.

ОЛЕНА БЛИЗНЮК, ГОЛОВА ГО «АСОЦІАЦІЯ АВТОСПОРТУ ПРИАЗОВ’Я»: «Хочу выразить благодарность мариупольскому горсовету, нардепу Белому, спонсорам. Без них этого не было бы. Это первый опыт нашей организации, дальше будет больше, планируем организовать соревнования всеукраинского масштаба».

ОЛЕКСАНДР КАПУСТЯН, МИКОЛА ЛУПАНЕНКО, НОВИНИ ПРИАЗОВ’Я.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

17 января 2019
Маріупольська Служба Новин
17 января 2019
Суд над поліцейськими
17 января 2019
«Я вас знаю!»
17 января 2019
Екологічна утилізація хвої
17 января 2019
Маріупольці почали частіше одружуватися
17 января 2019
До масштабного прибирання — готові!
17 января 2019
Втілення в життя проекту «Місто — нашими руками»
17 января 2019
Підтоплення квартир
16 января 2019
Маріупольська Служба Новин
16 января 2019
Чи готові маріупольці оновити відносини?
16 января 2019
Озброєний напад
16 января 2019
Модернізація системи газоочищення конверторного цеху «Азовсталі»
16 января 2019
Обережно — ожеледиця!
16 января 2019
День вшанування «Кіборгів»
16 января 2019
На збори до Туреччини!
16 января 2019
Військові медики переднього краю
15 января 2019
Маріупольська Служба Новин
15 января 2019
Відновлено водопостачання
15 января 2019
Тренажери для спортзалу школи
15 января 2019
Куди здавати ялинки?
15 января 2019
Вартість основних валют
15 января 2019
Підготовка до Водохреща
15 января 2019
Спортсмен потребує допомоги
15 января 2019
Не дочекалися
15 января 2019
Звіт роботи комунальників