10 марта
2018
"Новости Приазовья"

499

«Міс весна 2018»

Загальноосвітня школа у селі Стародубівка на один день стала епіцентром краси та таланту. У навчальному закладі відбувся конкурс «Міс весна-2018». Вісім дівчат змагалися за звання найгарнішої. Репортаж з місця події дивіться далі.

У цих дівчат одна мрія на всіх – довести, що вони найталановитіші та найкрасивіші, й, безперечно, заслуговують на омріяну корону. За почесне 1 місце у конкурсі «Міс весна» змагалися учениці сьомих, восьмих та дев’ятих класів Стародубівської загальноосвітньої школи.

12-річна Віра Мамонтова розповідає, підготовка до конкурсу розпочалася ще 2 місяці тому. Сором’язлива семикласниця наважилася взяти у ньому участь аби довести самій собі, що вона гарна і спроможна подолати усі труднощі.

ВІРА МАМОНТОВА, УЧЕНИЦЯ 7 КЛАСУ СТАРОДУБІВСЬКОЇ ЗОШ: «Якось довести, що я не гірша від усіх і можу теж брати участь у конкурсах. Я люблю більше писати вірші, але я також можу і танцювати, і співати. Я розраховую хоча б зайняти 2 місце. Це для мене пристойно».

ЯНА КУКЛІНА, УЧЕНИЦЯ 7 КЛАСУ СТАРОДУБІВСЬКОЇ ЗОШ: «Хотела что-то попробовать новое, интересное. Мы долго тренировались. Нам помогал хореограф и учителя. Стихи будем рассказывать, песни петь. Страшно, необычно. Стали как бы дружнее».

Юні леді вразили гостей заходу своїми талантами. Розповідали вірші, які самі ж і написали, співали пісні, танцювали, демонстрували перукарські здібності та акторську майстерність.

АЛІНА АНІПЧЕНКО, УЧЕНИЦЯ 7 КЛАСУ СТАРОДУБІВСЬКОЇ ЗОШ: «Мне понравилась сама затея Мисс весна – 2018. Я решила написать заявку, что хочу принять в этом участие. Это началось 2 месяца назад, когда нам сказали, что будет этот конкурс. Мы с мамой начинали готовиться, покупали платья в интернете, туфли искали, все вещи необходимые мы тоже искали».

ІРИНА ФЕСЕНКО, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНОЇ РОБОТИ СТАРОДУБІВСЬКОЇ ЗОШ: «Хоча школа наша й маленька, але ми намагаємося, щоби в нашій школі проходили якнайбільше свят такого характеру. Треба і підготуватися: вивчити вірш, вивчити пісню, танок і показати себе у всій красі».

Оцінювали вроду і талант дівчат особливі гості. Зокрема голова Мангушської районної державної адміністрації Дмитро Черниця та директор дочірнього підприємства «ІЛЛІЧ-АГРО ДОНБАС» компанії HARVEAST Руслан Мазуренко.

ДМИТРО ЧЕРНИЦЯ, ГОЛОВА МАНГУШСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ: «Хочу привітати вас усіх з наступаючим весняним святом, міжнародним жіночим святом 8 березня. Я впевнений, переможе тільки краса, і тому всі будуть переможцях. Дякуємо і з наступаючим святом».

РУСЛАН МАЗУРЕНКО, ДИРЕКТОР ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА «ІЛЛІЧ-АГРО ДОНБАС» КОМПАНІЇ HARVEAST: «Мы всегда акцентировали внимание на наших детях, мы всегда работаем на развитие спорта, принимаем участие в различных мероприятиях в школах. Поэтому с уверенностью могу сказать, что мы и дальше будем оказывать помощь. Поэтому всегда обращайтесь, всегда рады помочь. С праздником!».

Суддям потрібно було зробити вельми важкий вибір, оскільки всі дівчата гарні. Але ж згідно одностайного рішення корона дісталася…

Міс весною у селі Стародубівка у Стародубівській школі стала Нечаєва Дарина.

ДАРИНА НЕЧАЄВА, УЧЕНИЦЯ 7 КЛАСУ СТАРОДУБІВСЬКОЇ ЗОШ: «Если честно, я ожидала 2 или 3 место. Я в большом, огромном шоке, не знаю. Это спасибо маме, она трудилась, я трудилась. Эти все репетиции, то, что мы слаживали стихи, это было ужасно тяжело, но мы справились».

Приз глядацьких симпатій та звання Віце-міс отримала учениця 9 класу, 14-річна Дарина Штипер.

ДАРИНА ШТИПІР, УЧЕНИЦЯ 9 КЛАСУ СТАРОДУБІВСЬКОЇ ЗОШ: «Я всю свою жизнь, сколько себя помню, постоянно находилась на сцене. Постоянно пою, постоянно танцую, и я понимала, что у меня были шансы, но я даже очень рада за Дарину. Я просто очень благодарна людям, которые за меня голосовали и 8 мой номер — это бесконечность. Бесконечная моя радость, спасибо большое».

А ось переможницею у спеціальній номінації «Міс Харвіст» стала Віра Мамонтова.

Усі учасниці конкурсу отримали призи від спонсорів. Школярки довели, що у Приазов’ї живуть найгарніші та найталановитіші дівчата.

АННА ДОРОХОВА, ОЛЕКСІЙ ПАВЛЮК, НП.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

23 сентября 2018
Гість студії — перший заступник міського голови Михайло Когут
23 сентября 2018
#ТутВартоПрацювати: професія вчитель
23 сентября 2018
Вдома краще
23 сентября 2018
Як святкуватимуть День міста?
23 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
23 сентября 2018
Невиправна трагедія
21 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин
21 сентября 2018
Реконструція продовжується
21 сентября 2018
А де вода?
21 сентября 2018
Зупинка доменної печі №4 «Азовсталі» на капремонт
21 сентября 2018
Попереду — «Олександрія»
21 сентября 2018
Найкращі вчітелі Приазов’я — 2018
21 сентября 2018
Право на мир
21 сентября 2018
«Мирне літо — дітям Донбасу»
21 сентября 2018
Першокурсники Юридичного та Морського інституту прийняли присягу
20 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин
20 сентября 2018
Універсальна картка для пенсіонерів
20 сентября 2018
Придбання житла для дітей-сиріт і переселенців
20 сентября 2018
Перевірка санітарних норм з продажу фаст-фудів
20 сентября 2018
Боротьба з недотриманням трудового законодавства
20 сентября 2018
У Маріуполі встановлять морський екологічний пост
20 сентября 2018
Заходи безпеки через НМУ
20 сентября 2018
Вшанування пам’яті великого керівника
19 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин
19 сентября 2018
Постійні депутатські комісії розпочали свою работу