10 марта
2018
"Новости Приазовья"

398

Коли призові — навпіл

Більшість з них добре знають один одного, незважаючи на те, що мешкають у різних районах — Нікольському та Мангушському. Справа в тому, що ці юні дзюдоїсти часто зустрічаються на спільних тренуваннях. Але визначити кращих на офіційних змаганнях — зовсім інша справа. Така нагода випала їм на матчевій зустрічі, яка відбулася у спортивному залі селища Нікольське. За поєдинками на татамі уважно стежила знімальна група програми «Новини Приазов’я.»

В турнірі з дзюдо, який проходить у селищі Нікольське, беруть участь юні спортсмени 2 районів — Мангушського та Нікольського.

Перед початком поєдинків відбулося урочисте відкриття матчевої зустрічі команд Нікольського та Мангушського районів. До учасників та глядачів звернувся голова Нікольської районної ради Василь Мітько.

ВАСИЛЬ МІТЬКО, ГОЛОВА НІКОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ: «Очень приятно, что море эмоций, спорт развивается, турнир тому подтверждение. За Никольский район, но и соседям желаем удачи».

А виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Павлішин запевнив присутніх, що спорт і далі залишиться одним з пріоритетних напрямків роботи міської влади.

ВОЛОДИМИР ПАВЛІШИН, В.О. НІКОЛЬСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: «Это оборудование ДЮСШ — это помощь Гусака, ремонт нашего здания. Пусть дети борются, занимаются полезным. Мы учредили премии всем от 1000 до 300 грн для моральной и материальной поддержки. Депутаты райсовета приняли программу, все дети будут получать стипендии — 19 человек».

У кожній команді участь у зустрічі взяли по шість юних дзюдоїстів. Переможці визначалися у вагових категоріях до двадцяти семи, тридцяти, тридцяти двох, тридцяти чотирьох, тридцяти восьми та п’ятдесяти п’яти кілограмів. Володимир Беш з Нікольського района та його суперник Ренат Шатохін з Мангушського виступали у категорії до тридцяти восьми кілограмів. Володар зеленого поясу Володимир Беш є п’ятиразовим чемпіоном Донецької області, тому й не дивно, що саме він був фаворитом цієї сутички. І господар татамі підтвердив свій високий клас, здобувши чисту перемогу. Тренує Володимира вже два роки Генадій Чапні.

ВОЛОДИМИР БЕШ, УЧАСНИК КОМАНДИ НІКОЛЬСЬКОГО РАЙОНА: «Перед схваткой волнения не было, тренер сказал обыграть противника».

Останніми на татамі вийшли хлопці вагою до п’ятдесяти п’яти кілограмів. Нікольський район представляв Михайло Арабаджи, а Мангушський -уродженець селища Ялта Дмитро Савельєв. Незважаючи на гучну підтримку, господар змагань Арабаджи програв своєму супернику достроково. У підсумку ця матчева зустріч завершилася перемогою дзюдоїстів Нікольського району з рахунком чотири: два.

ДМИТРО САВЕЛЬЄВ, УЧАСНИК КОМАНДИ МАНГУШСЬКОГО РАЙОНА: «Так, хотелось выиграть. Стараться и тренироваться».

Переможці зустрічі, дзюдоїсти Нікольського району отримали від організаторів змагань грошову нагороду — одну тисячу гривень. Такі ж саме гроші повезуть додому і хлопці з Мангушського району. Отже за великим рахунком у цьому протистоянні перемогла дружба. А на останок свята дзюдо відбулася зустріч дівчат. Діані Ставруловій з Мангушського району протистояла Еліна Сатаєва з Нікольського. Обидві дівчини тренуються у Нікольській дитячо-юнацькій спортивній школі і добре знають одна одну. У цьому поєдинку прогнозовано перемогла чемпіонка Донецької області Діана Ставрулова.

ДІАНА СТАВРУЛОВА, ВИХОВАНКА ДЮСШ С. НІКОЛЬСЬКЕ: «Схватка была тяжелая, победила подсечкой. Могу зацепом, удержанием. Мне нравится ездить, 4 года занимаюсь дзюдо».

ОЛЕКСАНДР КАПУСТЯН, СЕРГІЙ КОНОПЛЬОВ, МАРІУПОЛЬСЬКА СЛУЖБА НОВИН.

 Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

23 сентября 2018
Гість студії — перший заступник міського голови Михайло Когут
23 сентября 2018
#ТутВартоПрацювати: професія вчитель
23 сентября 2018
Вдома краще
23 сентября 2018
Як святкуватимуть День міста?
23 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
23 сентября 2018
Невиправна трагедія
21 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин
21 сентября 2018
Реконструція продовжується
21 сентября 2018
А де вода?
21 сентября 2018
Зупинка доменної печі №4 «Азовсталі» на капремонт
21 сентября 2018
Попереду — «Олександрія»
21 сентября 2018
Найкращі вчітелі Приазов’я — 2018
21 сентября 2018
Право на мир
21 сентября 2018
«Мирне літо — дітям Донбасу»
21 сентября 2018
Першокурсники Юридичного та Морського інституту прийняли присягу
20 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин
20 сентября 2018
Універсальна картка для пенсіонерів
20 сентября 2018
Придбання житла для дітей-сиріт і переселенців
20 сентября 2018
Перевірка санітарних норм з продажу фаст-фудів
20 сентября 2018
Боротьба з недотриманням трудового законодавства
20 сентября 2018
У Маріуполі встановлять морський екологічний пост
20 сентября 2018
Заходи безпеки через НМУ
20 сентября 2018
Вшанування пам’яті великого керівника
19 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин
19 сентября 2018
Постійні депутатські комісії розпочали свою работу