03 ноября
2018
"Новости Приазовья"

490

День бійця територіальної оборони на полігоні

У селі Бердянське стартували навчання територіальної оборони. На вихідних близько двохсот резервістів удосконалювали військову майстерність: навчалися і відпрацьовували навички стрільби, тактичної медицини і вибухової справи. Тренування бачила Анжела Волонець

На навчання територіальної оборони приїхали люди різних мирних професій. Всі ті, хто при першій необхідності готовий стати в стрій для захисту своєї рідної землі, своїх близьких.

ОЛЕКСАНДР СЕРГЄЄВ,ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАР ДОНЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ: «Військовозобов’язані бригади територіальної оборони у своєму повсякденному житті це люди, які працюють на підприємствах, працюють водіями, займаються цивільним життям. Але ці заняття спрямовані для того, щоб вони розуміли, що в потрібний час, в особливий період вони стануть в стрій для захисту нашої Батьківщини».

Цей полігон, розташований у селі Бердянське — єдиний у Мангушському районі. Його побудували ще в сімдесятому році. Представники Мангушської райдержадміністрації привели його до ладу. Тепер тут щороку проходять військові навчання.

АНДРІЙ СКЛЯРОВ, ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАР ПЕРШОТРАВНЕВОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ: «Хотілось би подякувати керівному складу району, голові Мангушської райдержадміністраціїї, Мангушської районої ради за те, що підготовили полігон для проведення занять. Були задіяні працівники органів місцевого самоврядування, сільських, селищних рад Мангушського району по наведенню порядку. Завдяки чому сьогодні проводяться тут заняття».

Понад тридцять військовозобов’язаних з підрозділу територіальної оборони приїхали на навчання з Мангушського району.

ДМИТРО ЧЕРНИЦЯ, ГОЛОВА МАНГУШСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: «Ми вже не вперше тут. Кожного кварталу у нас проходять подібні заходи. Якщо враховувати те, що сьогодні в країні йде війна, цей захід має бути. Кожен голова місцевої влади на своєму місті має знати, що йому робити, не дай Бог, якщо щось станеться».

Дві сотні добровольців, як чоловіки так і жінки, вчилися стріляти, метати гранати і надавати першу медичну допомогу.

Окрім Мангушського району на навчання приїхали загони територіальної оборони Маріупольського, Волноваського та Нікольського районів.

Повноправними учасниками навчань стали собаки. Чотириногі під наглядом господарів відпрацьовували завдання в пошуку вибухових речовин.

Подивитися, як проходять навчання резервісти Донецької області, приїхала делегація з Естонії. Її представники взяли участь у стрільбах з автоматом, а також обмінялися досвідом з українськими військовими.

ВІКТОР КАЛЬНИЦЬКИЙ, КОМАНДИР ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОКРУГУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ: «Ми приїхали, щоб, по-перше, ознайомитися з обстановкою. По-друге, для того, щоб говорити про розвиток нашої співпраці, тому що ми в Естонії розвиваємо територіальну оборону. Вона у нас непогано працює. Ми бачимо, що тут відбувається і ми вчимося у вас, у вас є досвід, якого у нас немає. І ми хотіли його отримати і щось запропонувати вам»

АНЖЕЛА ВОЛОНЕЦЬ, МИКОЛА ЛУПАНЕНКО, НОВИНИ ПРИАЗОВ’ЯПоделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

20 января 2019
#Тут Варто Працювати — тренер з баскетболу
20 января 2019
Водохресні купання
18 января 2019
Маріупольська Служба Новин
18 января 2019
Підсумки роботи правоохоронців за 2018 рік
18 января 2019
Навчання з порятунку людей на воді взимку
18 января 2019
Піони «розквітнуть» у разі потреби
18 января 2019
Іду на Ви!
18 января 2019
Як підготуватися до Водохреща?
18 января 2019
Право на життя
17 января 2019
Маріупольська Служба Новин
17 января 2019
Суд над поліцейськими
17 января 2019
«Я вас знаю!»
17 января 2019
Екологічна утилізація хвої
17 января 2019
Маріупольці почали частіше одружуватися
17 января 2019
До масштабного прибирання — готові!
17 января 2019
Втілення в життя проекту «Місто — нашими руками»
17 января 2019
Підтоплення квартир
16 января 2019
Маріупольська Служба Новин
16 января 2019
Чи готові маріупольці оновити відносини?
16 января 2019
Озброєний напад
16 января 2019
Модернізація системи газоочищення конверторного цеху «Азовсталі»
16 января 2019
Обережно — ожеледиця!
16 января 2019
День вшанування «Кіборгів»
16 января 2019
На збори до Туреччини!
16 января 2019
Військові медики переднього краю