03 ноября
2018
"Новости Приазовья"

307

День бійця територіальної оборони на полігоні

У селі Бердянське стартували навчання територіальної оборони. На вихідних близько двохсот резервістів удосконалювали військову майстерність: навчалися і відпрацьовували навички стрільби, тактичної медицини і вибухової справи. Тренування бачила Анжела Волонець

На навчання територіальної оборони приїхали люди різних мирних професій. Всі ті, хто при першій необхідності готовий стати в стрій для захисту своєї рідної землі, своїх близьких.

ОЛЕКСАНДР СЕРГЄЄВ,ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАР ДОНЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ: «Військовозобов’язані бригади територіальної оборони у своєму повсякденному житті це люди, які працюють на підприємствах, працюють водіями, займаються цивільним життям. Але ці заняття спрямовані для того, щоб вони розуміли, що в потрібний час, в особливий період вони стануть в стрій для захисту нашої Батьківщини».

Цей полігон, розташований у селі Бердянське — єдиний у Мангушському районі. Його побудували ще в сімдесятому році. Представники Мангушської райдержадміністрації привели його до ладу. Тепер тут щороку проходять військові навчання.

АНДРІЙ СКЛЯРОВ, ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАР ПЕРШОТРАВНЕВОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ: «Хотілось би подякувати керівному складу району, голові Мангушської райдержадміністраціїї, Мангушської районої ради за те, що підготовили полігон для проведення занять. Були задіяні працівники органів місцевого самоврядування, сільських, селищних рад Мангушського району по наведенню порядку. Завдяки чому сьогодні проводяться тут заняття».

Понад тридцять військовозобов’язаних з підрозділу територіальної оборони приїхали на навчання з Мангушського району.

ДМИТРО ЧЕРНИЦЯ, ГОЛОВА МАНГУШСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: «Ми вже не вперше тут. Кожного кварталу у нас проходять подібні заходи. Якщо враховувати те, що сьогодні в країні йде війна, цей захід має бути. Кожен голова місцевої влади на своєму місті має знати, що йому робити, не дай Бог, якщо щось станеться».

Дві сотні добровольців, як чоловіки так і жінки, вчилися стріляти, метати гранати і надавати першу медичну допомогу.

Окрім Мангушського району на навчання приїхали загони територіальної оборони Маріупольського, Волноваського та Нікольського районів.

Повноправними учасниками навчань стали собаки. Чотириногі під наглядом господарів відпрацьовували завдання в пошуку вибухових речовин.

Подивитися, як проходять навчання резервісти Донецької області, приїхала делегація з Естонії. Її представники взяли участь у стрільбах з автоматом, а також обмінялися досвідом з українськими військовими.

ВІКТОР КАЛЬНИЦЬКИЙ, КОМАНДИР ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОКРУГУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ: «Ми приїхали, щоб, по-перше, ознайомитися з обстановкою. По-друге, для того, щоб говорити про розвиток нашої співпраці, тому що ми в Естонії розвиваємо територіальну оборону. Вона у нас непогано працює. Ми бачимо, що тут відбувається і ми вчимося у вас, у вас є досвід, якого у нас немає. І ми хотіли його отримати і щось запропонувати вам»

АНЖЕЛА ВОЛОНЕЦЬ, МИКОЛА ЛУПАНЕНКО, НОВИНИ ПРИАЗОВ’ЯПоделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

15 ноября 2018
Маріупольська Служба Новин
14 ноября 2018
Маріупольська Служба Новин
14 ноября 2018
Дати відсіч готові!
14 ноября 2018
Як утеплити своє помешкання?
14 ноября 2018
Маріупольців стає менше
14 ноября 2018
На зимову перерву
14 ноября 2018
Всесвітній День боротьби з цукровим діабетом
14 ноября 2018
Позачерговий виконком
14 ноября 2018
У гарячому полоні
13 ноября 2018
Маріупольська Служба Новин
13 ноября 2018
Комунальні проблеми
13 ноября 2018
Чи тепло в школах?
13 ноября 2018
Рада регіонального розвитку
13 ноября 2018
Річниця дитячого садочку № 159
13 ноября 2018
Здай кров — врятуй життя!
13 ноября 2018
«Острівець талантів»
13 ноября 2018
Чергова екологічна інспекція
12 ноября 2018
Маріупольська Служба Новин
12 ноября 2018
Хто має право на субсидію?
12 ноября 2018
День відкритих дверей у ПДТУ
12 ноября 2018
Підвищення мінімальної пенсії відбудеться незабаром
12 ноября 2018
Протипожежні навчання на Центральному ринку
12 ноября 2018
Загальноміська осіння толока
12 ноября 2018
Талановита молодь
12 ноября 2018
Розіграли Кубок області