14 апреля
2018
"Новости Приазовья"

356

80 років на варті безпеки країни!

80 років на варті безпеки країни! Свій ювілей відзначає Першотравневий районний військовій комісаріат. За цей час установа пройшла довгий шлях — його функції змінювалися разом з роками. Співробітники військкомату продовжують брати активну участь у розвитку Збройних сил і в рішенні найважливіших державних завдань щодо забезпечення обороноздатності країни. Анжела Волонець продовжить.

Першотравневий районний військовий комісаріат заснований 3 квітня 1938 року в селищі Мангуш. Через два роки на посаду комісара призначили начальника першої частини Краматорського райвійськкомату Донецької області Петра Сенюка. Військкомат не раз перейменовували та не раз він змінював місце дислокації. На сьогоднішній день у військовому комісаріаті працює більш ніж 40 співробітників різного віку і звань, які з честю виконують поставлені задачі. Павло Володимирович вже на заслуженому відпочинку і віддав не один рік свого життя цій справі.

ПАВЛО ТІТКОВ, ПОЛКОВНИК: «В Першотравневом военном комиссариате я служил с 2000 г. по 2003 г. Горжусь тем, что военкомат вошел в десятку лучших. Но и, конечно, я горжусь коллективом, который всегда был со мной рядом, который мне помогал. Понятно, что без личного состава никуда, как говорится — один в поле не воин. Поэтому я благодарен всему коллективу».

За ці роки в роботі військкоматів відбулося багато змін. Проте незмінними залишилися завдання державної ваги, які щодня вирішують співробітники.

АНДРІЙ СКЛЯРОВ, ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАР ПЕРШОТРАВНЕВОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ: «За цей час проведено дуже багато роботи. Якщо врахувати за 80 років, то укомплектування було з мобілізації і під час другої світової війни, і на жаль, ми зіткнулися з мобілізацією у часи проведення антитерористичної операції. Першотравневий військовий  комісаріат прийняв участь у трьох видах мобілізації. Це 4, 5, 6 хвиля мобілізації. Першотравневий військовий комісаріат з честю та гідністю провів ці заходи».

У Мангушському районному будинку культури зібралися працівники військкомату, ветерани та керівництво селища Мангуш, яке пишається своїм військовим комісаріатом. За що в черговий раз висловлює щирі слова подяки.

ДМИТРО ЧЕРНИЦЯ, ГЛАВА МАНГУШСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ: «80 років — це дуже великий термін,, це майже життя однієї людини і за це життя наш військовий комісаріат, тисячі наших співгромадян, односельців призивав і відправляв. І я хочу подякувати їм за це, бо колись і я у 1985 році по особистому бажанню написав заяву, пішов служити і навчатися в Донецьке військове політичне училище».

ВОЛОДИМИР ТОПУЗОВ, ГОЛОВА РАЙОННОЇ МАНГУШСЬКОЇ РАДИ: «Примите самые искренние поздравления с юбилеем нашего районного военного комиссариата. С поставленными задачами вы успешно справляетесь».

Прозвучали слова подяки і від військового комісара області.

ОЛЕКСАНДР СЕРГІЄВ, ВІЙСЬКОВИЙ КОМІСАР ДОНЕЦЬКОГО ОБЛАСНОГО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРІАТУ: «Вітаю всіх зі святом — 80 річницею створення першотравневого військового комісаріату. Чотири роки вже йде війна, першотравневий військкомат займає перші позиції що до виконання всіх планових завдань, що до укомплектування особового складу, що до виконання планів мобілізації».

На честь ювілею подяки та почесні грамоти отримали як ветерани військкомату, так і його співробітники, які до цих пір працюють на благо країни.

Наразі військкомат у повній бойовій готовності. З початку квітня по всій країні почалася весняна призовна кампанія. Вже сім хлопців з Мангушського району відправили на строкову військову службу до лав збройних сил України. Набір продовжується і триватиме до кінця травня.

АНЖЕЛА ВОЛОНЕЦЬ, СЕРГІЙ КОНОПЛЬОВ, НОВИНИ ПРИАЗОВ»Я.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

24 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин
23 сентября 2018
Гість студії — перший заступник міського голови Михайло Когут
23 сентября 2018
#ТутВартоПрацювати: професія вчитель
23 сентября 2018
Вдома краще
23 сентября 2018
Як святкуватимуть День міста?
23 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
23 сентября 2018
Невиправна трагедія
21 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин
21 сентября 2018
Реконструція продовжується
21 сентября 2018
А де вода?
21 сентября 2018
Зупинка доменної печі №4 «Азовсталі» на капремонт
21 сентября 2018
Попереду — «Олександрія»
21 сентября 2018
Найкращі вчітелі Приазов’я — 2018
21 сентября 2018
Право на мир
21 сентября 2018
«Мирне літо — дітям Донбасу»
21 сентября 2018
Першокурсники Юридичного та Морського інституту прийняли присягу
20 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин
20 сентября 2018
Універсальна картка для пенсіонерів
20 сентября 2018
Придбання житла для дітей-сиріт і переселенців
20 сентября 2018
Перевірка санітарних норм з продажу фаст-фудів
20 сентября 2018
Боротьба з недотриманням трудового законодавства
20 сентября 2018
У Маріуполі встановлять морський екологічний пост
20 сентября 2018
Заходи безпеки через НМУ
20 сентября 2018
Вшанування пам’яті великого керівника
19 сентября 2018
Маріупольська Служба Новин