22 февраля
2018
МСН Сюжеты

123

ВІЗИТ ОЛЕГА ЛЯШКА ДО МАРІУПОЛЯ

З робочим візитом до Маріуполя завітав народний депутат України – Олег Ляшко. У рамках поїздки лідер Радикальної партії відвідав міську лікарню №1, де після капітального ремонту взяв участь у відкритті відділення урології та травматології. Детальніше розповість Анна Дорохова.

Спеціалісти міської лікарні №1 зазначають, з кожним роком медицина Маріуполя поступово підіймається на новий рівень. Доказ тому – капітальний ремонт у відділеннях урології та травматології. Зміни, як то кажуть – на обличчя. Декілька днів тому Ганні Ільїній зробили операцію. Жінка каже, чистота і затишок у палаті також сприяють якнайшвидшому одужанню.

ГАННА ІЛЬЇНА, ПАЦІЄНТКА ВІДДІЛЕННЯ УРОЛОГІЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №1: «Ремонтом очень довольна, потому что я и летом лежала здесь, тоже была на операции. Это были совсем другие условия, и сейчас — это небо и земля. Очень комфортно. И комната гигиены появилась, туалеты отличные, умывальники здесь, холодильники, кровати удобные».

Завдяки спільним зусиллям міста та металургійних підприємств Маріуполя два відділення повністю відреставрували. Роботи розпочалися ще у 2016 році. За кошти комбінату Ілліча в урології виконали ремонт вартістю 6,5 мільйонів гривень, а міською владою придбано медичне обладнання, меблі та постільне приладдя майже на 15,5 мільйонів. А у травматологію вклали близько 14 мільйонів гривень.

ЛАРИСА МАМАЄВА, ГОЛОВНИЙ ЛІКАР МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №1: «Мы можем выполнять малоинвазивные методы лечения, когда через очень маленькие разрезы выполняется остеосинтез, когда формируются, лечатся все переломы тяжёлые. Раньше это делалось открытым способом. Открывалась рано, это были плохо выздоравливающие больные. Сейчас это происходит очень быстро. Это и в травматологии, и в урологии».

За діагностикою до першої лікарні приїжджають пацієнти не лише з усіх районів міста, але й з інших областей. Оскільки саме у Маріуполі можна робити травматологічні та урологічні операції будь-якої складності.

ВАДИМ БОЙЧЕНКО, МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «Ми разработали целую стратегию развития медицины, это целая программа. Мы взяли 5 ключевых характерных заболеваний, которыми болеют наши жители. И наша основная цель – это, соответственно, поднять уровень жизни, и снизить уровень заболеваемости. Первая задача, которую мы поставили, это, конечно, урология и травма».

Для Олега Ляшка провели екскурсію по лікарні.

  • Ударно-волновая терапия и дробятся камни в почках, мочеточниках. Это абсолютно без наркоза, безболезненно, и эта процедура всегда была только в Донецке.
  • Важливо, в який це час робиться. Сьогодні надзвичайно важкий час. Хтось би чимось іншим займався, а ви дбаєте про розвиток міста, про розвиток медицини, про встановлення нового обладнання, про підвищення якості надання послуг. Це заслуговує на велику повагу.

Побаченим ремонтом народний депутат залишився задоволений. Йому сподобався й той факт, що на базі відділення урології працює кафедра Донецького медичного університету.

ОЛЕГ ЛЯШКО, НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ: «Ця лікарня і дії міської влади Маріуполя, бізнесу, металургії, комбінатів — це приклад для всієї країни, як треба бути соціально відповідальними і дбати в першу чергу про своїх людей. Але сьогодні величезна проблема — це закриття лікарень. Коли у Маріуполі відкривають, ремонтують, багато де в Україні закривають і прикриваються медичною реформою».

Головний радикал країни наголосив, що й надалі всіляко підтримуватиме Маріуполь у будь-яких починаннях.

ВАДИМ БОЙЧЕНКО, МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «Общий объём инвестиций, которые Олег Валерьевич принес в город Мариуполь, составляет 150 млн грн. Мы начали строительство в прошлом периоде, в этом году мы будем вместе эти проекты реализовывать и уже открывать».

ТАРАС ШЕВЧЕНКО, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ПРАТ «ММК ІМ. ІЛЛІЧА»: «Мы видим реальный, прекрасный результат совместной работы политики, власти и бизнеса. И мне приятно ощущать, что те ресурсы, которые в частности комбинат имени Ильича выделяет на решение городских проблем, они не транжирятся, а эффективно, рационально используются».

Анна Дорохова, Сергій Конопльов, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

21 марта 2018
Маріупольська Служба Новин
20 марта 2018
Маріупольська Служба Новин
20 марта 2018
Любов після війни
20 марта 2018
Всі питання до медбота
20 марта 2018
Їздити, як заманеться — не вийде
20 марта 2018
На прийомі у мера
20 марта 2018
Рейд інспекторів з благоустрою міста
20 марта 2018
Кому платити?
20 марта 2018
Зміни до правил дорожнього руху
19 марта 2018
Маріупольська Служба Новин
19 марта 2018
Нове австрійське обладнання для МБЛЗ №4
19 марта 2018
На дві гри сил не вистачило
19 марта 2018
Писанкові візерунки
19 марта 2018
Перевірка пенсій та стажу онлайн
19 марта 2018
Нові методи боротьби з ожеледицею
19 марта 2018
Гості в студії — відомі маріупольські паралімпійці
19 марта 2018
До побачення, Паралімпіада!
19 марта 2018
Чи загрожує Маріуполю епідемія кору?
19 марта 2018
Приватні послуги у ЦНАПі
19 марта 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
18 марта 2018
Гість студії — начальник тендерного управління Маріупольської міської ради Михайло Івченко
16 марта 2018
Стоянки для інвалідів
16 марта 2018
Вони працюють на благо міста
16 марта 2018
Нові правила виклику лікарів додому
16 марта 2018
Ще три медалі у скарбничці українців