22 февраля
2018
МСН Сюжеты

435

ВІЗИТ ОЛЕГА ЛЯШКА ДО МАРІУПОЛЯ

З робочим візитом до Маріуполя завітав народний депутат України – Олег Ляшко. У рамках поїздки лідер Радикальної партії відвідав міську лікарню №1, де після капітального ремонту взяв участь у відкритті відділення урології та травматології. Детальніше розповість Анна Дорохова.

Спеціалісти міської лікарні №1 зазначають, з кожним роком медицина Маріуполя поступово підіймається на новий рівень. Доказ тому – капітальний ремонт у відділеннях урології та травматології. Зміни, як то кажуть – на обличчя. Декілька днів тому Ганні Ільїній зробили операцію. Жінка каже, чистота і затишок у палаті також сприяють якнайшвидшому одужанню.

ГАННА ІЛЬЇНА, ПАЦІЄНТКА ВІДДІЛЕННЯ УРОЛОГІЇ МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №1: «Ремонтом очень довольна, потому что я и летом лежала здесь, тоже была на операции. Это были совсем другие условия, и сейчас — это небо и земля. Очень комфортно. И комната гигиены появилась, туалеты отличные, умывальники здесь, холодильники, кровати удобные».

Завдяки спільним зусиллям міста та металургійних підприємств Маріуполя два відділення повністю відреставрували. Роботи розпочалися ще у 2016 році. За кошти комбінату Ілліча в урології виконали ремонт вартістю 6,5 мільйонів гривень, а міською владою придбано медичне обладнання, меблі та постільне приладдя майже на 15,5 мільйонів. А у травматологію вклали близько 14 мільйонів гривень.

ЛАРИСА МАМАЄВА, ГОЛОВНИЙ ЛІКАР МІСЬКОЇ ЛІКАРНІ №1: «Мы можем выполнять малоинвазивные методы лечения, когда через очень маленькие разрезы выполняется остеосинтез, когда формируются, лечатся все переломы тяжёлые. Раньше это делалось открытым способом. Открывалась рано, это были плохо выздоравливающие больные. Сейчас это происходит очень быстро. Это и в травматологии, и в урологии».

За діагностикою до першої лікарні приїжджають пацієнти не лише з усіх районів міста, але й з інших областей. Оскільки саме у Маріуполі можна робити травматологічні та урологічні операції будь-якої складності.

ВАДИМ БОЙЧЕНКО, МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «Ми разработали целую стратегию развития медицины, это целая программа. Мы взяли 5 ключевых характерных заболеваний, которыми болеют наши жители. И наша основная цель – это, соответственно, поднять уровень жизни, и снизить уровень заболеваемости. Первая задача, которую мы поставили, это, конечно, урология и травма».

Для Олега Ляшка провели екскурсію по лікарні.

  • Ударно-волновая терапия и дробятся камни в почках, мочеточниках. Это абсолютно без наркоза, безболезненно, и эта процедура всегда была только в Донецке.
  • Важливо, в який це час робиться. Сьогодні надзвичайно важкий час. Хтось би чимось іншим займався, а ви дбаєте про розвиток міста, про розвиток медицини, про встановлення нового обладнання, про підвищення якості надання послуг. Це заслуговує на велику повагу.

Побаченим ремонтом народний депутат залишився задоволений. Йому сподобався й той факт, що на базі відділення урології працює кафедра Донецького медичного університету.

ОЛЕГ ЛЯШКО, НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ: «Ця лікарня і дії міської влади Маріуполя, бізнесу, металургії, комбінатів — це приклад для всієї країни, як треба бути соціально відповідальними і дбати в першу чергу про своїх людей. Але сьогодні величезна проблема — це закриття лікарень. Коли у Маріуполі відкривають, ремонтують, багато де в Україні закривають і прикриваються медичною реформою».

Головний радикал країни наголосив, що й надалі всіляко підтримуватиме Маріуполь у будь-яких починаннях.

ВАДИМ БОЙЧЕНКО, МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «Общий объём инвестиций, которые Олег Валерьевич принес в город Мариуполь, составляет 150 млн грн. Мы начали строительство в прошлом периоде, в этом году мы будем вместе эти проекты реализовывать и уже открывать».

ТАРАС ШЕВЧЕНКО, ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР ПРАТ «ММК ІМ. ІЛЛІЧА»: «Мы видим реальный, прекрасный результат совместной работы политики, власти и бизнеса. И мне приятно ощущать, что те ресурсы, которые в частности комбинат имени Ильича выделяет на решение городских проблем, они не транжирятся, а эффективно, рационально используются».

Анна Дорохова, Сергій Конопльов, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

16 декабря 2018
#Тут варто працювати: професія головний спеціаліст справовиробництва
16 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
14 декабря 2018
Стартував конкурс «Яскраві вогні добросусідства»!
14 декабря 2018
Плани терористів зірвано
14 декабря 2018
Допомога Донбасу від ЄС
14 декабря 2018
Нове відділення для ліквідаторів ЧАЕС
14 декабря 2018
Десятий, ювілейний
14 декабря 2018
Боротьба з наливайками триває
14 декабря 2018
День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС
14 декабря 2018
Черговий інформаційний фейк про Маріуполь
14 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
13 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
13 декабря 2018
Ціна свята
13 декабря 2018
Небо під замком!
13 декабря 2018
Куди планують направити бюджетні кошти?
13 декабря 2018
Приготування до новорічних свят
13 декабря 2018
Ліки-онлайн
13 декабря 2018
Зустріч начальника поліції з трудящими
13 декабря 2018
Можливості для збільшення потужностей
13 декабря 2018
Черговий акт вандалізму у Маріуполі
13 декабря 2018
Тріщини, що руйнують будинок
12 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
12 декабря 2018
Безкоштовна консультація кардіолога та кардіохірурга
12 декабря 2018
День Сухопутних військ України
12 декабря 2018
Фінал конкурсу проектів соціального житла