МСН Сюжеты

130

РОЗПОЧАЛИ З ПЕРЕМОГИ

ФК «Маріуполь» стартував у весняній частині чемпіонату України.

У матчі 20 тура ЧУ ФК «Маріуполь» на виїзді зустрівся з командою «Зірка» з Кропивницького.

Ця гра склалася вдало для маріупольської команди. Вже на десятій хвилині зустрічі гості повели у рахунку. У середині першого тайму підопічні Олександра Бабіча свою перевагу подвоїли. «Зірка» теж мала кілька нагод забити бодай один гол, але не скористалася ними. Наприкінці другого тайму маріупольські футболісти забили і третій гол у ворота господарів поля. Отже, остаточний рахунок матчу 3:0 на користь гостей.

ОЛЕКСАНДР БАБІЧ, ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР ФК «МАРІУПОЛЬ»: «То, что готовились к атакующим действиям — получилось. Были ситуации, когда мы могли забить, и нам тоже могли забить».

Усі три голи у складі маріупольської команди забив нападник Андрій Борячук. Він був визнаний кращим гравцем двадцятого туру Прем’єр-ліги.

ОЛЕКСАНДР БАБІЧ, ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР ФК «МАРІУПОЛЬ»: «Андрей хорошо отработал сборы, у него — №1 нашего нападающего. Я рад, что он забил, но у него нет эйфории в том числе».

Головний тренер Олександр Бабіч прокоментував рішення апеляційного суду у Лозані присудити три очка маріупольській команді через неявку київського «Динамо» на матч у наше місто.

ОЛЕКСАНДР БАБІЧ, ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР ФК «МАРІУПОЛЬ»: «Все рады, что история подошла к концу, наша задача — выигрывать. Я рад, что справедливость восторжествовала, и история закончилась».

Наступний матч чемпіонату України маріупольська команда проведе двадцять четвертого лютого на виїзді з «Олександрією».

ОЛЕКСАНДР КАПУСТЯН, ОЛЕКСІЙ ПАВЛЮК, МАРІУПОЛЬСЬКА СЛУЖБА НОВИН.