20 сентября
2018
Сюжеты

36

Заходи безпеки через НМУ

У Маріуполі зафіксували несприятливі метеорологічні умови другого ступеня. Екологи заздалегідь попередили металургів, а пересувна лабораторія зробила заміри стану повітря у місті в трьох точках. Що виявили фахівці та які саме вжиті заходи безпеки на підприємствах, щоб знизити навантаження на довкілля – розповість Віталій Драчук.

Через несприятливі метеоумови другого ступеня пересувна лабораторія впродовж дня працювала на Кірова, ДОСААФІ та Приморському бульвару. Фахівці зафіксували суттєве перевищення нормованих показників по сірководню.

ВААГН МНАЦАКАНЯН, ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОЛОГІЇ ТА ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ МІСЬКОЇ РАДИ: «На ДОСААФЕ у нас машина стояла 5 замеров подряд, на Кировском микрорайоне зафиксировано превышение по сероводороду в 2,4 раза, на ДОСААФе сначала в районе 1 ПДК, потом увеличилось до 6 ПДК, то есть, шестикратное превышение по сероводороду. Вот у нас показано ПДК, мы видим динамику – она чуть-чуть спала, потом резкий был скачок и потом идет на спад, резкий подъем и спад по такому ингредиенту как сероводород и шестикратное превышение – это достаточно серьезная цифра. Мы соответствующую информацию дали на предприятия».

Металургійні комбінати імені Ілліча та «Азовсталь» оперативно реагують на інформацію про несприятливі метеоумови. Підприємства коригують графік ремонтів, припиняють роботу деяких виробництв, або знижують навантаження потужностей. Для зниження впливу на навколишнє середовище металурги зупиняли третю та п’яту домну, печі вапняно-випалювальних цехів двох заводів, два повітронагрівача, міксер, установки піч-ківш та вакууматора на «Азовсталі». Також обмежили роботи на відкритих складах вугілля і агломерату та посилили контроль над безперебійною роботою пилоочисного обладнання.

ВААГН МНАЦАКАНЯН, ДИРЕКТОР ДЕПАРТАМЕНТУ ЕКОЛОГІЇ ТА ЕНЕРГОМЕНЕДЖМЕНТУ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ЦИВІЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ МІСЬКОЇ РАДИ: «Сейчас принимается решение на предприятиях относительно краткосрочных мероприятий, вывод на ремонт того или иного оборудования , возможны приостановки того или иного технологического процесса в этот промежуток времени, когда у нас НМУ, снизить техногенную нагрузку, если есть опасность для жителей Мариуполя. Слава Богу, такой опасности для жизни и здоровья нет, потому что это краткосрочный фактор».

Метінвест продовжує за графіком виконувати Програму охорони довкілля Маріуполя. На «Азовсталі» фахівці проводять реконструкцію третьої доменної печі з установкою сучасних газоочисток. Вони дозволять скоротити викиди пилу на 80%. Паралельно триває реконструкція аглофабрики на комбінаті Ілліча. Проект дозволить зменшити викиди пилу аж на 90%. Через сезонне погіршенням умов для розсіювання викидів, на підприємствах розробляються додаткові заходи для зниження навантаження на навколишнє середовище. Найближчим часом на «Азовсталі» зупиняють четверту домну та перший конвертер.

Віталій Драчук, Сергій Макартичан, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

16 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
16 октября 2018
Ігри Нескорених
16 октября 2018
Як утилізувати опале листя?
16 октября 2018
Не чіпайте воду!
16 октября 2018
Наскільки здорожчав хліб?
16 октября 2018
Закрити не можна залишити
16 октября 2018
У Маріуполі затримали грабіжника
16 октября 2018
Безкоштовна діагностика
14 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
14 октября 2018
Нащадки козацької слави
14 октября 2018
#Тут варто працювати: професія адміністратор ЦНАПу
14 октября 2018
Козацьки розваги
14 октября 2018
Візит Петра Порошенка до Маріуполя
14 октября 2018
Професійне свято військовослужбовців
14 октября 2018
Захисники, зі святом!
14 октября 2018
Вічна пам’ять загиблим
12 октября 2018
Нова концепція розміщення гаражів
12 октября 2018
День Захисника Вітчизни у ПДТУ
12 октября 2018
Присяга майбутніх поліцейських
12 октября 2018
Гість студії — заступник директора з фінансово-економічної діяльності ККП «Маріупольтепломережа» Наталя Магдалішина
12 октября 2018
Бебі-бокс: очікування і реальність
12 октября 2018
Грандіозні навчання
12 октября 2018
І в Запоріжжі — серед кращих
12 октября 2018
Вітрильний спорт
12 октября 2018
Маріупольська Служба Новин