20 сентября
2018
Сюжеты

59

Вшанування пам’яті великого керівника

Він був прикладом для інших, героєм людських сердець. Сьогодні могло би виповнитися 80 років по істині великого трудівника Володимира Бойка. Пам’ять про нього жива й досі. Як віддавали шану народному директору — в сюжеті Дарини Годлевської.

Він жив для людей та переймався їхніми долями, був відвертим та щирим — таким пам’ятають народного директора, Героя України Володимира Бойка. Понад півстоліття він віддав роботі на комбінаті ім. Ілліча, пройшовши шлях від простого слюсаря до генерального директора. Ще на зламі епох — в 90-х, він не тільки утримав трудовий колектив, модернізуючи і відкриваючи нові робочі місця, а й вивів містоутворююче підприємство на перші місця в Європі по виробництву сталі. Завдяки численним соціальним проектам, Бойко наполегливо розвивав інфраструктуру в Маріуполі і в інших населених пунктах Приазов’я. Одне з таких — селище Сартана, де навіть є школа, названа на його честь. Мітинг жалю, присвячений 80-річному ювілею Володимира Семеновича, зібрав учнів, педагогів, місцевих мешканців, депутатів та управлінців.

ОЛЕКСАНДР КУРКЧІ, ГОЛОВА СЕЛИЩА САРТАНА: «История жизни Владимира Семёновича тесно связана и с нашим посёлком. Потому что, благодаря ему, в нашем посёлке появлялись новые дороги, прекрасная поликлиника и эта прекрасная школа. Сегодня каждый из учеников этой школы, представляясь на соревнованиях спортивных или на олимпиадах, с гордостью называет себя учеником школы им. Героя Украины В.С. Бойко. Светлая память Владимиру Семёновичу и пусть земля ему будет пухом».

СТЕПАН МАХСМА, СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ: «Куда не посмотрим, напоминания о Владимире Семёновиче присуще везде, в каждом уголке города Мариуполя. Это и больницы, и школы, и детские сады, и дороги, и ряд объектов, которые он не оставил без своего внимания. Дорогие ребята, я хочу пожелать каждому из вас стремиться стать таким же, каким был Владимир Семёнович. Жить для людей, творить добро и всегда оставаться преданным своему населённому пункту, своему городу, своей Украине. Вечная память Владимиру Семёновичу. Вечный покой!».

Вшанували пам’ять народного директора і на Волонтерівському кладовищі, де встановлено пам’ятник Володимиру Семеновичу. Люди приносять квіти та згадують добрі справи Бойка.

А в Центрі сучасного мистецтва та культури ім. Куїнджі відкрилася фотовиставка, присвячена пам’яті великого керівника. Автором робіт є Олександр Поневін, який багато років працював в прес-службі комбінату ім. Ілліча. Бойко ніколи не позував на об’єктиви камер заради власних амбіцій, тому доводилося ловити його настрій в кожному швидкоплинному русі та погляді.

ОЛЕКСАНДР ПОНЕВІН, ФОТОГРАФ: «Владимира Семёновича всегда было непросто снимать. И все эти снимки давались нелегко. У Владимира Семёновича такой типаж лица интересный и он всегда в движении. Если внимательно посмотреть фотографии, он здесь есть в разных настроениях. Есть более весёлый, более расслабленный, есть более напряжённый, в работе».

Бути людиною слова та діла — Володимир Семенович вважав головним завданням свого життя. Про це говорять ті, хто в цьому переконувався неодноразово.

АНАТОЛІЙ ПРОСКУРІН, ГОЛОВА РАДИ ВЕТЕРАНІВ ПРАТ «ММК ІМ. ІЛЛІЧА»: «Всегда работы трудящихся он решал с удовольствием. Он для ветеранов просто невозможное делал. Даже сейчас, сколько лет прошло, на Украине нет такого центра, как он нам оставил в наследство. И мы пользуемся, центр работает. Практически каждый день на любом мероприятии мы вспоминаем, что это нам дал Владимир Семёнович Бойко».

ОЛЕКСАНДР ЧЕПАЙКІН, ГОЛОВА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ «ДОЛГ»: «Я горжусь тем, что я мог с ним общаться на прямую, не просто: написал письмо-получил ответ. Когда в 6 утра вместе с письмом я приходил к Владимиру Семёновичу, чтобы решить какой-то вопрос, связанный с нашими афганцами, с инвалидами, с родителями погибших. Он всегда шёл нам на встречу, брал письмо, и на словах я ему рассказывал, в чём проблема. Эти моменты общения остались в памяти навсегда».

Піклувався Бойко і про молодь. Допомагав ставати на шлях істинний та змінювати свій спосіб життя.

ВАЛЕРІЙ ОНАЦЬКИЙ, УЧАСНИК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ: «Многие судьбы исправил в корне и тотально, можно сказать. Он занимался масштабно и в мелочах, подходил не бросово, а честно, душевно и проникновенно. Многие судьбы изменил кардинально, у многих сейчас 2 образования высших и всё это благодаря Владимиру Семёновичу. А могли бы зоны топтать».

Відвідати фотовиставку, присвячену пам’яті народного директора Володимира Бойка можна до 30 вересня.

Дарина Годлевська, Микола Рябченко, Сергій Макартичан, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

16 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
16 октября 2018
Ігри Нескорених
16 октября 2018
Як утилізувати опале листя?
16 октября 2018
Не чіпайте воду!
16 октября 2018
Наскільки здорожчав хліб?
16 октября 2018
Закрити не можна залишити
16 октября 2018
У Маріуполі затримали грабіжника
16 октября 2018
Безкоштовна діагностика
14 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
14 октября 2018
Нащадки козацької слави
14 октября 2018
#Тут варто працювати: професія адміністратор ЦНАПу
14 октября 2018
Козацьки розваги
14 октября 2018
Візит Петра Порошенка до Маріуполя
14 октября 2018
Професійне свято військовослужбовців
14 октября 2018
Захисники, зі святом!
14 октября 2018
Вічна пам’ять загиблим
12 октября 2018
Нова концепція розміщення гаражів
12 октября 2018
День Захисника Вітчизни у ПДТУ
12 октября 2018
Присяга майбутніх поліцейських
12 октября 2018
Гість студії — заступник директора з фінансово-економічної діяльності ККП «Маріупольтепломережа» Наталя Магдалішина
12 октября 2018
Бебі-бокс: очікування і реальність
12 октября 2018
Грандіозні навчання
12 октября 2018
І в Запоріжжі — серед кращих
12 октября 2018
Вітрильний спорт
12 октября 2018
Маріупольська Служба Новин