20 сентября
2018
Сюжеты

74

Вшанування пам’яті великого керівника

Він був прикладом для інших, героєм людських сердець. Сьогодні могло би виповнитися 80 років по істині великого трудівника Володимира Бойка. Пам’ять про нього жива й досі. Як віддавали шану народному директору — в сюжеті Дарини Годлевської.

Він жив для людей та переймався їхніми долями, був відвертим та щирим — таким пам’ятають народного директора, Героя України Володимира Бойка. Понад півстоліття він віддав роботі на комбінаті ім. Ілліча, пройшовши шлях від простого слюсаря до генерального директора. Ще на зламі епох — в 90-х, він не тільки утримав трудовий колектив, модернізуючи і відкриваючи нові робочі місця, а й вивів містоутворююче підприємство на перші місця в Європі по виробництву сталі. Завдяки численним соціальним проектам, Бойко наполегливо розвивав інфраструктуру в Маріуполі і в інших населених пунктах Приазов’я. Одне з таких — селище Сартана, де навіть є школа, названа на його честь. Мітинг жалю, присвячений 80-річному ювілею Володимира Семеновича, зібрав учнів, педагогів, місцевих мешканців, депутатів та управлінців.

ОЛЕКСАНДР КУРКЧІ, ГОЛОВА СЕЛИЩА САРТАНА: «История жизни Владимира Семёновича тесно связана и с нашим посёлком. Потому что, благодаря ему, в нашем посёлке появлялись новые дороги, прекрасная поликлиника и эта прекрасная школа. Сегодня каждый из учеников этой школы, представляясь на соревнованиях спортивных или на олимпиадах, с гордостью называет себя учеником школы им. Героя Украины В.С. Бойко. Светлая память Владимиру Семёновичу и пусть земля ему будет пухом».

СТЕПАН МАХСМА, СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ: «Куда не посмотрим, напоминания о Владимире Семёновиче присуще везде, в каждом уголке города Мариуполя. Это и больницы, и школы, и детские сады, и дороги, и ряд объектов, которые он не оставил без своего внимания. Дорогие ребята, я хочу пожелать каждому из вас стремиться стать таким же, каким был Владимир Семёнович. Жить для людей, творить добро и всегда оставаться преданным своему населённому пункту, своему городу, своей Украине. Вечная память Владимиру Семёновичу. Вечный покой!».

Вшанували пам’ять народного директора і на Волонтерівському кладовищі, де встановлено пам’ятник Володимиру Семеновичу. Люди приносять квіти та згадують добрі справи Бойка.

А в Центрі сучасного мистецтва та культури ім. Куїнджі відкрилася фотовиставка, присвячена пам’яті великого керівника. Автором робіт є Олександр Поневін, який багато років працював в прес-службі комбінату ім. Ілліча. Бойко ніколи не позував на об’єктиви камер заради власних амбіцій, тому доводилося ловити його настрій в кожному швидкоплинному русі та погляді.

ОЛЕКСАНДР ПОНЕВІН, ФОТОГРАФ: «Владимира Семёновича всегда было непросто снимать. И все эти снимки давались нелегко. У Владимира Семёновича такой типаж лица интересный и он всегда в движении. Если внимательно посмотреть фотографии, он здесь есть в разных настроениях. Есть более весёлый, более расслабленный, есть более напряжённый, в работе».

Бути людиною слова та діла — Володимир Семенович вважав головним завданням свого життя. Про це говорять ті, хто в цьому переконувався неодноразово.

АНАТОЛІЙ ПРОСКУРІН, ГОЛОВА РАДИ ВЕТЕРАНІВ ПРАТ «ММК ІМ. ІЛЛІЧА»: «Всегда работы трудящихся он решал с удовольствием. Он для ветеранов просто невозможное делал. Даже сейчас, сколько лет прошло, на Украине нет такого центра, как он нам оставил в наследство. И мы пользуемся, центр работает. Практически каждый день на любом мероприятии мы вспоминаем, что это нам дал Владимир Семёнович Бойко».

ОЛЕКСАНДР ЧЕПАЙКІН, ГОЛОВА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ «ДОЛГ»: «Я горжусь тем, что я мог с ним общаться на прямую, не просто: написал письмо-получил ответ. Когда в 6 утра вместе с письмом я приходил к Владимиру Семёновичу, чтобы решить какой-то вопрос, связанный с нашими афганцами, с инвалидами, с родителями погибших. Он всегда шёл нам на встречу, брал письмо, и на словах я ему рассказывал, в чём проблема. Эти моменты общения остались в памяти навсегда».

Піклувався Бойко і про молодь. Допомагав ставати на шлях істинний та змінювати свій спосіб життя.

ВАЛЕРІЙ ОНАЦЬКИЙ, УЧАСНИК ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ: «Многие судьбы исправил в корне и тотально, можно сказать. Он занимался масштабно и в мелочах, подходил не бросово, а честно, душевно и проникновенно. Многие судьбы изменил кардинально, у многих сейчас 2 образования высших и всё это благодаря Владимиру Семёновичу. А могли бы зоны топтать».

Відвідати фотовиставку, присвячену пам’яті народного директора Володимира Бойка можна до 30 вересня.

Дарина Годлевська, Микола Рябченко, Сергій Макартичан, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

11 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
10 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
10 декабря 2018
Медицина у 2019 році.Чого очікувати?
10 декабря 2018
Небезпека на дорогах
10 декабря 2018
Змагання до Дня Збройних сил України
10 декабря 2018
Новий сервіс у ЦНАПі
10 декабря 2018
Мобільні блокпости
10 декабря 2018
Попереду чвертьфінали
10 декабря 2018
Поступилися чемпіону
10 декабря 2018
Шокуючі платіжки за опалення
09 декабря 2018
День боротьби з корупцією
09 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
07 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
07 декабря 2018
Маріуполець — третій у Європі
07 декабря 2018
Зустріч з депутатом
07 декабря 2018
День місцевого самоврядування
07 декабря 2018
«Зелена рада»
07 декабря 2018
Всеукраїнський конкурс професійної майстерності
07 декабря 2018
М’яч над сіткою
07 декабря 2018
Реформа децентралізації
07 декабря 2018
15 років Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю
06 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
06 декабря 2018
Україна здатна захистити свої рубежі
06 декабря 2018
Нема декларації — нема лікарняного листа
06 декабря 2018
Переробляти не можна викидати