15 мая
2018
Сюжеты

268

Відкриття соціального центру «Простір підтримки»

У Маріуполі за підтримки благодійного фонду «Карітас Маріуполь» Німеччини та Федерального міністерства з економічної співпраці та розвитку Німеччини у Лівобережному районі відкрився багатофункціональний соціальний центр «Простір підтримки». Тут можуть відпочивати і розвиватися діти, а їхні батьки отримувати кваліфіковану допомогу фахівців. Детальніше — Анжела Волонець.

РОСТИСЛАВ СПРИНЮК, ДИРЕКТОР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»: «Я всіх радий бачити сьогодні на нашому відкритті багатофункціонального соціального центру «Карітас Маріуполь» за допомогою Федеративного уряду Німеччини, Карітас Німеччини і Карітас України».

На урочистому відкритті соціального центру зібралися представники міського та обласного керівництва, священнослужителі, представники Міжнародного Благодійного Фонду «Карітас України», генеральний консул Німеччини Вольфганг Мессінгер.

ВОЛЬФГАНГ МЕССІНГЕР, ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСУЛ НІМЕЧЧИНИ: «Мои искренние поздравления команде Ростислава, которая на протяжении месяца усердно работала над осуществлением этого проекта. Но вот свершилось, и центр может приступить к своей работе. Федеральное правительство Германии радо, что может финансово поддержать такую важную и нужную деятельность «Каритас».

ДЗВЕНИСЛАВА ЧАЙКІВСЬКА, СЕКРЕТАР МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС УКРАЇНИ»: «Цей будинок, який сьогодні ви отримуєте в свою власність. Ви, маріупольці, будете господарями, повноцінними господарями. Я хочу, щоб він став для вас той домівкою, куди ви можете прийти».

У соціальний центр «Простір підтримки» можуть звернутися сім’ї, які потрапили в складну життєву ситуацію, вимушено переміщені особи, молоді батьки і їхні діти.

РОСТИСЛАВ СПРИНЮК, ДИРЕКТОР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»: «Центр допомагає людям знайти свій шлях у житті, допомагає пройти цей шлях повністю, реабілітуватися, вернутися до повного життя. Тобто стати повноправними громадянами України, і щоб вони не відчували себе у чомусь обділеними».

АНАСТАСИЯ СУЛЕЙНА, КРИЗОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»: «Основная цель — это помочь людям в решении их проблем, с которыми они сталкиваются каждый день. Это трудоустройство, это, возможно, оформление документов. Это даже поиски жилья. Потому что категория наших клиентов такова, что они не все имеют выход в интернет».

Сьогодні гості змогли ознайомитися з розташуванням кабінетів, дитячих кімнат та інших приміщень. Тут переселенці і маріупольці зможуть отримати кваліфіковану допомогу фахівців. Можна залишити дітей, поки батьки займаються працевлаштуванням, оформленням документів для отримання соціального житла або консультуються з юристами.

КОМЕНТАР: «Ми працюємо з людьми, які постраждали від конфлікту на сході України. Створюємо групи підтримки для людей різноманітних вікових категорій. І в загалі ми працюємо з дітьми. Теми – відносини батьків-дітей. Це дуже така актуальна тема. Незважаючи на те, що у нас є мирний час, чи у нас є конфлікт зараз».

Міський голова Вадим Бойченко запевнив, що міська влада завжди буде допомагати людям, які опинилися в складній життєвій ситуації.

ВАДИМ БОЙЧЕНКО, МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «С отцом Ростиславом мечтали два года назад, что когда-то такой центр появится в Мариуполе. А сегодня мы видим, в нем есть очень отзывчивые и приветливые люди. И эти люди готовы сегодня ни словом, а делом помогать. Но я хочу в свою очередь как городской голова сказать, что всегда городская власть помогала, и будет помогать тем людям, которые находятся сегодня в сложной жизненной ситуации».

АНЖЕЛА ВОЛОНЕЦЬ, РОМАН БАБІЧ, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

17 января 2019
Маріупольська Служба Новин
17 января 2019
Суд над поліцейськими
17 января 2019
«Я вас знаю!»
17 января 2019
Екологічна утилізація хвої
17 января 2019
Маріупольці почали частіше одружуватися
17 января 2019
До масштабного прибирання — готові!
17 января 2019
Втілення в життя проекту «Місто — нашими руками»
17 января 2019
Підтоплення квартир
16 января 2019
Маріупольська Служба Новин
16 января 2019
Чи готові маріупольці оновити відносини?
16 января 2019
Озброєний напад
16 января 2019
Модернізація системи газоочищення конверторного цеху «Азовсталі»
16 января 2019
Обережно — ожеледиця!
16 января 2019
День вшанування «Кіборгів»
16 января 2019
На збори до Туреччини!
16 января 2019
Військові медики переднього краю
15 января 2019
Маріупольська Служба Новин
15 января 2019
Відновлено водопостачання
15 января 2019
Тренажери для спортзалу школи
15 января 2019
Куди здавати ялинки?
15 января 2019
Вартість основних валют
15 января 2019
Підготовка до Водохреща
15 января 2019
Спортсмен потребує допомоги
15 января 2019
Не дочекалися
15 января 2019
Звіт роботи комунальників