15 мая
2018
Сюжеты

151

Відкриття соціального центру «Простір підтримки»

У Маріуполі за підтримки благодійного фонду «Карітас Маріуполь» Німеччини та Федерального міністерства з економічної співпраці та розвитку Німеччини у Лівобережному районі відкрився багатофункціональний соціальний центр «Простір підтримки». Тут можуть відпочивати і розвиватися діти, а їхні батьки отримувати кваліфіковану допомогу фахівців. Детальніше — Анжела Волонець.

РОСТИСЛАВ СПРИНЮК, ДИРЕКТОР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»: «Я всіх радий бачити сьогодні на нашому відкритті багатофункціонального соціального центру «Карітас Маріуполь» за допомогою Федеративного уряду Німеччини, Карітас Німеччини і Карітас України».

На урочистому відкритті соціального центру зібралися представники міського та обласного керівництва, священнослужителі, представники Міжнародного Благодійного Фонду «Карітас України», генеральний консул Німеччини Вольфганг Мессінгер.

ВОЛЬФГАНГ МЕССІНГЕР, ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСУЛ НІМЕЧЧИНИ: «Мои искренние поздравления команде Ростислава, которая на протяжении месяца усердно работала над осуществлением этого проекта. Но вот свершилось, и центр может приступить к своей работе. Федеральное правительство Германии радо, что может финансово поддержать такую важную и нужную деятельность «Каритас».

ДЗВЕНИСЛАВА ЧАЙКІВСЬКА, СЕКРЕТАР МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС УКРАЇНИ»: «Цей будинок, який сьогодні ви отримуєте в свою власність. Ви, маріупольці, будете господарями, повноцінними господарями. Я хочу, щоб він став для вас той домівкою, куди ви можете прийти».

У соціальний центр «Простір підтримки» можуть звернутися сім’ї, які потрапили в складну життєву ситуацію, вимушено переміщені особи, молоді батьки і їхні діти.

РОСТИСЛАВ СПРИНЮК, ДИРЕКТОР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»: «Центр допомагає людям знайти свій шлях у житті, допомагає пройти цей шлях повністю, реабілітуватися, вернутися до повного життя. Тобто стати повноправними громадянами України, і щоб вони не відчували себе у чомусь обділеними».

АНАСТАСИЯ СУЛЕЙНА, КРИЗОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»: «Основная цель — это помочь людям в решении их проблем, с которыми они сталкиваются каждый день. Это трудоустройство, это, возможно, оформление документов. Это даже поиски жилья. Потому что категория наших клиентов такова, что они не все имеют выход в интернет».

Сьогодні гості змогли ознайомитися з розташуванням кабінетів, дитячих кімнат та інших приміщень. Тут переселенці і маріупольці зможуть отримати кваліфіковану допомогу фахівців. Можна залишити дітей, поки батьки займаються працевлаштуванням, оформленням документів для отримання соціального житла або консультуються з юристами.

КОМЕНТАР: «Ми працюємо з людьми, які постраждали від конфлікту на сході України. Створюємо групи підтримки для людей різноманітних вікових категорій. І в загалі ми працюємо з дітьми. Теми – відносини батьків-дітей. Це дуже така актуальна тема. Незважаючи на те, що у нас є мирний час, чи у нас є конфлікт зараз».

Міський голова Вадим Бойченко запевнив, що міська влада завжди буде допомагати людям, які опинилися в складній життєвій ситуації.

ВАДИМ БОЙЧЕНКО, МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «С отцом Ростиславом мечтали два года назад, что когда-то такой центр появится в Мариуполе. А сегодня мы видим, в нем есть очень отзывчивые и приветливые люди. И эти люди готовы сегодня ни словом, а делом помогать. Но я хочу в свою очередь как городской голова сказать, что всегда городская власть помогала, и будет помогать тем людям, которые находятся сегодня в сложной жизненной ситуации».

АНЖЕЛА ВОЛОНЕЦЬ, РОМАН БАБІЧ, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

20 августа 2018
Маріупольська Служба Новин
20 августа 2018
Отримали квартири
20 августа 2018
«Славутичу» 50 років!
20 августа 2018
Покарання не уникнути
20 августа 2018
Концерт з присмаком крові!
20 августа 2018
«Генерал Кунгурцев» знову в строю
20 августа 2018
Убезпечити дитину від агресії в школі
20 августа 2018
Влучити в ціль!
19 августа 2018
Урбаністичний форум
19 августа 2018
«Маріуполь: місто біля моря»
19 августа 2018
#Тут варто працювати
19 августа 2018
Вдома краще
19 августа 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
17 августа 2018
Гість студії — Заступник начальника управління з питання праці головного управління Держпраці у Донецькій області Ігор Часник
17 августа 2018
Успіхів богатирям!
17 августа 2018
Енергозберігаючі технології на ММКІ
17 августа 2018
Пільги, про які ви могли не знати
17 августа 2018
20 років центру «Турбота»
17 августа 2018
Зроби свій двір кращим!
17 августа 2018
Зупинка розбрату
17 августа 2018
Отримали квартири
17 августа 2018
Маріупольська Служба Новин
16 августа 2018
Маріупольська Служба Новин
16 августа 2018
Третя річниця обстрілу Сартани
16 августа 2018
За кермом напідпитку