15 мая
2018
Сюжеты

70

Відкриття соціального центру «Простір підтримки»

У Маріуполі за підтримки благодійного фонду «Карітас Маріуполь» Німеччини та Федерального міністерства з економічної співпраці та розвитку Німеччини у Лівобережному районі відкрився багатофункціональний соціальний центр «Простір підтримки». Тут можуть відпочивати і розвиватися діти, а їхні батьки отримувати кваліфіковану допомогу фахівців. Детальніше — Анжела Волонець.

РОСТИСЛАВ СПРИНЮК, ДИРЕКТОР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»: «Я всіх радий бачити сьогодні на нашому відкритті багатофункціонального соціального центру «Карітас Маріуполь» за допомогою Федеративного уряду Німеччини, Карітас Німеччини і Карітас України».

На урочистому відкритті соціального центру зібралися представники міського та обласного керівництва, священнослужителі, представники Міжнародного Благодійного Фонду «Карітас України», генеральний консул Німеччини Вольфганг Мессінгер.

ВОЛЬФГАНГ МЕССІНГЕР, ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСУЛ НІМЕЧЧИНИ: «Мои искренние поздравления команде Ростислава, которая на протяжении месяца усердно работала над осуществлением этого проекта. Но вот свершилось, и центр может приступить к своей работе. Федеральное правительство Германии радо, что может финансово поддержать такую важную и нужную деятельность «Каритас».

ДЗВЕНИСЛАВА ЧАЙКІВСЬКА, СЕКРЕТАР МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС УКРАЇНИ»: «Цей будинок, який сьогодні ви отримуєте в свою власність. Ви, маріупольці, будете господарями, повноцінними господарями. Я хочу, щоб він став для вас той домівкою, куди ви можете прийти».

У соціальний центр «Простір підтримки» можуть звернутися сім’ї, які потрапили в складну життєву ситуацію, вимушено переміщені особи, молоді батьки і їхні діти.

РОСТИСЛАВ СПРИНЮК, ДИРЕКТОР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»: «Центр допомагає людям знайти свій шлях у житті, допомагає пройти цей шлях повністю, реабілітуватися, вернутися до повного життя. Тобто стати повноправними громадянами України, і щоб вони не відчували себе у чомусь обділеними».

АНАСТАСИЯ СУЛЕЙНА, КРИЗОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»: «Основная цель — это помочь людям в решении их проблем, с которыми они сталкиваются каждый день. Это трудоустройство, это, возможно, оформление документов. Это даже поиски жилья. Потому что категория наших клиентов такова, что они не все имеют выход в интернет».

Сьогодні гості змогли ознайомитися з розташуванням кабінетів, дитячих кімнат та інших приміщень. Тут переселенці і маріупольці зможуть отримати кваліфіковану допомогу фахівців. Можна залишити дітей, поки батьки займаються працевлаштуванням, оформленням документів для отримання соціального житла або консультуються з юристами.

КОМЕНТАР: «Ми працюємо з людьми, які постраждали від конфлікту на сході України. Створюємо групи підтримки для людей різноманітних вікових категорій. І в загалі ми працюємо з дітьми. Теми – відносини батьків-дітей. Це дуже така актуальна тема. Незважаючи на те, що у нас є мирний час, чи у нас є конфлікт зараз».

Міський голова Вадим Бойченко запевнив, що міська влада завжди буде допомагати людям, які опинилися в складній життєвій ситуації.

ВАДИМ БОЙЧЕНКО, МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «С отцом Ростиславом мечтали два года назад, что когда-то такой центр появится в Мариуполе. А сегодня мы видим, в нем есть очень отзывчивые и приветливые люди. И эти люди готовы сегодня ни словом, а делом помогать. Но я хочу в свою очередь как городской голова сказать, что всегда городская власть помогала, и будет помогать тем людям, которые находятся сегодня в сложной жизненной ситуации».

АНЖЕЛА ВОЛОНЕЦЬ, РОМАН БАБІЧ, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

25 мая 2018
Маріупольська Служба Новин
25 мая 2018
Останній дзвоник
25 мая 2018
Відродження маріупольського автоспорту
25 мая 2018
«Сталевий кулак» у Маріуполі
25 мая 2018
Гість програми — Олександр Лашин
25 мая 2018
Капітальний ремонт покрівлі
25 мая 2018
Обіцяють допомогти
25 мая 2018
Останній дзвоник у школі-інтернаті №2
25 мая 2018
«Чарівний світ дитинства»
25 мая 2018
Продовжуються ігри з міні-футболу
25 мая 2018
Реконструкція пляжу для людей з інвалідністю
24 мая 2018
Маріупольська Служба Новин
24 мая 2018
Гість програми — лікар-терапевт, консультант МОЗ України Юлія Брикульська
24 мая 2018
Кіберзагроза
24 мая 2018
Капітальний ремонт магістрального водогону
24 мая 2018
Відновлення автосполучення
24 мая 2018
Доброзичлива медицина
24 мая 2018
Допомога військовим
23 мая 2018
Маріупольська Служба Новин
23 мая 2018
Гість студії — секретар міської ради Степан Махсма
23 мая 2018
31 сесія міської ради
23 мая 2018
В ім’я науки
23 мая 2018
Талаківка потрапила під обстріл
23 мая 2018
День морської піхоти України
23 мая 2018
Пенсійні перепони