15 мая
2018
Сюжеты

202

Відкриття соціального центру «Простір підтримки»

У Маріуполі за підтримки благодійного фонду «Карітас Маріуполь» Німеччини та Федерального міністерства з економічної співпраці та розвитку Німеччини у Лівобережному районі відкрився багатофункціональний соціальний центр «Простір підтримки». Тут можуть відпочивати і розвиватися діти, а їхні батьки отримувати кваліфіковану допомогу фахівців. Детальніше — Анжела Волонець.

РОСТИСЛАВ СПРИНЮК, ДИРЕКТОР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»: «Я всіх радий бачити сьогодні на нашому відкритті багатофункціонального соціального центру «Карітас Маріуполь» за допомогою Федеративного уряду Німеччини, Карітас Німеччини і Карітас України».

На урочистому відкритті соціального центру зібралися представники міського та обласного керівництва, священнослужителі, представники Міжнародного Благодійного Фонду «Карітас України», генеральний консул Німеччини Вольфганг Мессінгер.

ВОЛЬФГАНГ МЕССІНГЕР, ГЕНЕРАЛЬНИЙ КОНСУЛ НІМЕЧЧИНИ: «Мои искренние поздравления команде Ростислава, которая на протяжении месяца усердно работала над осуществлением этого проекта. Но вот свершилось, и центр может приступить к своей работе. Федеральное правительство Германии радо, что может финансово поддержать такую важную и нужную деятельность «Каритас».

ДЗВЕНИСЛАВА ЧАЙКІВСЬКА, СЕКРЕТАР МІЖНАРОДНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС УКРАЇНИ»: «Цей будинок, який сьогодні ви отримуєте в свою власність. Ви, маріупольці, будете господарями, повноцінними господарями. Я хочу, щоб він став для вас той домівкою, куди ви можете прийти».

У соціальний центр «Простір підтримки» можуть звернутися сім’ї, які потрапили в складну життєву ситуацію, вимушено переміщені особи, молоді батьки і їхні діти.

РОСТИСЛАВ СПРИНЮК, ДИРЕКТОР БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»: «Центр допомагає людям знайти свій шлях у житті, допомагає пройти цей шлях повністю, реабілітуватися, вернутися до повного життя. Тобто стати повноправними громадянами України, і щоб вони не відчували себе у чомусь обділеними».

АНАСТАСИЯ СУЛЕЙНА, КРИЗОВИЙ КОНСУЛЬТАНТ «КАРІТАС МАРІУПОЛЬ»: «Основная цель — это помочь людям в решении их проблем, с которыми они сталкиваются каждый день. Это трудоустройство, это, возможно, оформление документов. Это даже поиски жилья. Потому что категория наших клиентов такова, что они не все имеют выход в интернет».

Сьогодні гості змогли ознайомитися з розташуванням кабінетів, дитячих кімнат та інших приміщень. Тут переселенці і маріупольці зможуть отримати кваліфіковану допомогу фахівців. Можна залишити дітей, поки батьки займаються працевлаштуванням, оформленням документів для отримання соціального житла або консультуються з юристами.

КОМЕНТАР: «Ми працюємо з людьми, які постраждали від конфлікту на сході України. Створюємо групи підтримки для людей різноманітних вікових категорій. І в загалі ми працюємо з дітьми. Теми – відносини батьків-дітей. Це дуже така актуальна тема. Незважаючи на те, що у нас є мирний час, чи у нас є конфлікт зараз».

Міський голова Вадим Бойченко запевнив, що міська влада завжди буде допомагати людям, які опинилися в складній життєвій ситуації.

ВАДИМ БОЙЧЕНКО, МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «С отцом Ростиславом мечтали два года назад, что когда-то такой центр появится в Мариуполе. А сегодня мы видим, в нем есть очень отзывчивые и приветливые люди. И эти люди готовы сегодня ни словом, а делом помогать. Но я хочу в свою очередь как городской голова сказать, что всегда городская власть помогала, и будет помогать тем людям, которые находятся сегодня в сложной жизненной ситуации».

АНЖЕЛА ВОЛОНЕЦЬ, РОМАН БАБІЧ, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

17 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
17 октября 2018
Турнір пам’яті чемпіона
17 октября 2018
Конференція сталеплавильників України
17 октября 2018
Неспокійний ранок
17 октября 2018
Чи буде покарання?
17 октября 2018
Гість в студії — в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Олена Павлова
17 октября 2018
Звідки тече?
17 октября 2018
Маріупольські майстри єдиноборств найкращі у Донецькій області
16 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
16 октября 2018
Ігри Нескорених
16 октября 2018
Як утилізувати опале листя?
16 октября 2018
Не чіпайте воду!
16 октября 2018
Наскільки здорожчав хліб?
16 октября 2018
Закрити не можна залишити
16 октября 2018
У Маріуполі затримали грабіжника
16 октября 2018
Безкоштовна діагностика
14 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
14 октября 2018
Нащадки козацької слави
14 октября 2018
#Тут варто працювати: професія адміністратор ЦНАПу
14 октября 2018
Козацьки розваги
14 октября 2018
Візит Петра Порошенка до Маріуполя
14 октября 2018
Професійне свято військовослужбовців
14 октября 2018
Захисники, зі святом!
14 октября 2018
Вічна пам’ять загиблим
12 октября 2018
Нова концепція розміщення гаражів