11 февраля
2019
Сюжеты

100

Свято для дітей до 122-річчя комбінату імені Ілліча

Комбінат імені Ілліча готується відзначити своє 122-річчя. Традиційно, підприємство до дня народження не приймає, а дарує подарунки. Напередодні свята металурги влаштували розважальний захід для дітей співробітників. Захоплюючі конкурси, ігри, вікторини, яскраві шоу подарували малюкам та їхнім батькам незабутні враження.

Більше ніж п’ятсот малюків та їхніх батьків взяли участь у масштабному дитячому святі на честь 122-річчя комбінату імені Ілліча. Гості потрапили в чарівний світ. Вже на вході їх зустрічали казкові персонажі. Впродовж дня хлопці та дівчата грали з аніматорами, брали участь у різноманітних вікторинах та конкурсах. І це було не єдине видовище – приголомшливе шоу мильних бульбашок та фокусників, наукових експериментів з сухим льодом, не залишили байдужими жодну дитину.

ВАЛЕРІЯ БЕРКУН И ВАЛЕНТИНА ЦИГАНКОВА, ГОСТІ СВЯТА: «Вперше бачу такий виступ. Дуже класно. Тут можна веселиться від душі. Чекаємо ще дискотеку».

АРТЕМ АБДУЛАЄВ, ГІСТЬ СВЯТА: «Прийшов я з друзямі. Все сподобалося. Мені весь виступ сподобався. Прийду ще раз»

ВОЛОДИМИР КОЛМАЗ, ГІСТЬ СВЯТА: «Мені сьогодні багато що сподобалося – скажімо, брати участь в конкурсах. Не тільки у комбінату день народження, але і у мене також».

Аніматори – Олексій та Віталій три роки тому вже брали участь у відомому телешоу «Україна має талант», тому знають, як здивувати гостей. Наразі подарували дітям яскраві враження, влаштувавши шоу гігантських мильних бульбашок.

ОЛЕКСІЙ ПОСТОЄНКО ТА ВІТАЛІЙ ШАПОВАЛОВ, АНІМАТОРИ: «У парі ми працюємо дуже давно. Мильними бульбашками ми займаємося років десять. У нас ювілей вже. Секрету немає. Вчили в школі фізику і хімію. Дітки чудові, напрочуд слухняні. Зазвичай під час шоу нас діти просто зносять, а тут спасибі аніматорам, спасибі дітям».

Гарний настрій отримали не тільки малюки, а й їхні батьки. Наталя працює на комбінаті вже сімнадцять років. Жінка зізнається, що таке свято допомагає забути про робочі будні і дає можливість повеселитися від душі.

НАТАЛЯ ХАЛЯВА, ГОСТЯ СВЯТА: «Ви бачите за настроєм. Діти в захваті, у нестямі від радості, емоції позитивні. Всі бігають, стрибають. Позитив просто зашкалює. Навіть мої дочки взяли участь. Одна з них потрапила в мильну бульбашку. пузирь. Шоу мильних бульбашок просто відпад».

Тимур працює електриком у доменному цеху. Чоловік віддав тринадцять років життя цій професії. Каже, що саме цього року свято набуло грандіозного масштабу.

ТИМУР АБДУЛАЄВ, ГІСТЬ СВЯТА: «Такі заходи вперше, напевно. В основному проводять на День комбінату в ДК Металургів святкові. Позитивні враження. Коли радіє син, радію і я».

Дитячий сміх і позитивні емоції стали гарним доказом вдалого свята, вважають організатори. Запевняють, що такі заходи проводитимуть і надалі.

ВАСИЛЬ ПАПУШ, НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ПО КОМУНІКАЦІЯМ З ПЕРОСОНАЛОМ ПРАТ ММК «ІМЕНІ ІЛЛІЧА»: «Подібні заходи вже проходять другий рік. У минулому році ми робили аналогічну. Але і в цьому році в планах було зробити велике свято, щоб день народження був не тільки для співробітників, а це свято могли відчути і діти. День народження у комбінату і ось для дітей зробили ось таке велике гарне захід».

Анжела Волонець, Роман Бабіч, МСН.

Дивіться також: У Маріуполі підбили підсумки конкурсу технічної творчості серед школярів «Технокрафт» від Метінвесту. Участь в ньому взяли понад півтисячі старшокласників, проте до фіналу дійшли більш як двісті.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

22 февраля 2019
Маріупольська Служба Новин
22 февраля 2019
До дитячого садочку — без проблем?
22 февраля 2019
Гендерна рівність в армії
22 февраля 2019
Відновлення миру в Україні
22 февраля 2019
Вибори 2019
22 февраля 2019
І знову футбол!
22 февраля 2019
Підвищення вартості проїзду
22 февраля 2019
«Метінвест-ПромСервісу» — чотири роки!
22 февраля 2019
Як отримати місце на ярмарку?
22 февраля 2019
Чи спростять програму ЗНО?
22 февраля 2019
Морозам бути?
22 февраля 2019
Жорсткі правила у Facebook
22 февраля 2019
Спартакіадні старти
21 февраля 2019
Маріупольська Служба Новин
21 февраля 2019
Далі не пройшли
21 февраля 2019
Влучно в ціль
21 февраля 2019
«Приазов’є історичне»
21 февраля 2019
Нове обладнання для ЛПЦ-1700 ММКІ
21 февраля 2019
Монетизація субсидій
21 февраля 2019
Зустріч із представниками ОСББ
21 февраля 2019
Вибори 2019
21 февраля 2019
Як стати успішним медіатором
21 февраля 2019
Винагорода найкращим
21 февраля 2019
Непридатні меблі технічного ліцею
20 февраля 2019
Маріупольська Служба Новин