09 августа
2018
Сюжеты

233

Служити та захищати

Їхнє гасло — служити та захищати. Сьогодні випускники Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Донецького юридичного інституту склали присягу на вірність українському народові. Вже завтра вони продовжать нести службу у підрозділах Національної поліції Донецької, Луганської та Полтавської областей. На урочистій церемонії побувала Анна Дорохова.

Честь, мужність, доблесть та відвага. Для випускників «Академії поліції» це не порожні слова. Щоб стати правоохоронцями, вони пройшли конкурсний відбір, 4-місячні курси професійної підготовки та підсумкову співбесіду. Серед 42-х новобранців є й дівчата. Ольга Михайлова вирішила піти по стопах батька та також стати поліцейською. Дівчина нестиме службу у нашому місті.

ОЛЬГА МИХАЙЛОВА, РЯДОВА ПОЛІЦІЇ: «Это моя детская мечта, если честно. И вот, наконец-то, она свершилась. 4 месяца сложные были, но очень интересные. Преподаватели, специалисты с нами работали очень-очень хорошие, классные скажу так. Учёба прошла на ура».

ІГОР СТОКОЗ, ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ: «З сьогоднішнього дня на ваші плечі лягає велика відповідальність за збереження миру та спокою мешканців у Донецькій області. Від облдержадміністрації та себе особисто я щиро вітаю вас зі свідомим та важливим вибором у вашому житті – стати на захист українського народу, як від внутрішніх, так і зовнішніх ворогів».

Попереду у випускників — відповідальна і небезпечна робота. 8 поліцейських служитимуть у різних підрозділах Головного управління Нацполіції у Донецькій області. Решта – увійдуть до складу патрульної поліції Донеччини та Луганщини, а також ГУНП в Полтавській області.

З успішним закінченням професійної підготовки випускників привітав начальник гунп у Донецькій області Микола Семенишин та начальник управління патрульної поліції у Донецькій області Михайло Вершинін.

МИКОЛА СЕМЕНИШИН, НАЧАЛЬНИК ГУНП У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ: «Я дякую вам всім за свідомий вибір. Живи і слався Донецький юридичний інститут, честь і шана викладачам, вам, пане ректору, за те, що у новому форматі, відповідно до нових вимог сьогодні поліція України отримує у регіони Луганської, Полтавської і Донецької області нових поліцейських».

МИХАЙЛО ВЕРШИНІН, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ: «Самое главное, что есть у нас в нашей работе — это служить и защищать. Поэтому ещё раз поздравляю вас со сложением присяги украинскому народу, с получением жетонов. Ну, и добро пожаловать!»

Напутні слова випускникам сказав ректор Донецького юридичного інституту.

ВІКТОР БЕСЧАСТНИЙ, РЕКТОР ДОНЕЦЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ МВС УКРАЇНИ: «Я хотів би вам побажати успіхів у тому, щоб ви дійсно зберігали і захищала нашу державу, наше населення, наших мешканців. Головна теза Міністерства внутрішніх справ — це безпека народу, найвищий закон. Я б хотів, щоб ви цього дотримувались».

Анна Дорохова, Олександр Ратушний, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

14 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
14 октября 2018
Нащадки козацької слави
14 октября 2018
#Тут варто працювати: професія адміністратор ЦНАПу
14 октября 2018
Козацьки розваги
14 октября 2018
Візит Петра Порошенка до Маріуполя
14 октября 2018
Професійне свято військовослужбовців
14 октября 2018
Захисники, зі святом!
14 октября 2018
Вічна пам’ять загиблим
12 октября 2018
Нова концепція розміщення гаражів
12 октября 2018
День Захисника Вітчизни у ПДТУ
12 октября 2018
Присяга майбутніх поліцейських
12 октября 2018
Гість студії — заступник директора з фінансово-економічної діяльності ККП «Маріупольтепломережа» Наталя Магдалішина
12 октября 2018
Бебі-бокс: очікування і реальність
12 октября 2018
Грандіозні навчання
12 октября 2018
І в Запоріжжі — серед кращих
12 октября 2018
Вітрильний спорт
12 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
11 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
11 октября 2018
Пасемо задніх
11 октября 2018
Українським метрологам — 25
11 октября 2018
Протест проти цін на пальне
11 октября 2018
Гість програми — полковник у відставці, волонтер Володимир Задорожний
11 октября 2018
Посади дерево!
11 октября 2018
Свято Героїв
11 октября 2018
День Захисника України у школі №7