14 мая
2018
Сюжеты

125

Річниця Міжнародного Червоного Хреста

Міжнародний Червоний Хрест відсвяткував 155-річчя. На честь цього Червоний Хрест України організував фестиваль. Що було цікавого на заході? У сюжеті — Олесі Чако.

У Міському саду відбувся фестиваль, який організував комітет Червоного Хреста в Україні, він присвячений святкуванню Міжнародного дня цієї організації. За кілька годин жителі та гості міста змогли дізнатися про історію та діяльність найбільшого гуманітарного руху в світі.

ІРИНА ЄВСІКОВА, ГОЛОВА МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ: «Мы сюда пригласили учащихся города для того, чтобы рассказать, чем в настоящее время занимается Красный Крест, какие виды его деятельности, что мы именно делаем. Все могут подойти — задать вопрос, поинтересоваться, узнать многого интересного».

Співробітники та волонтери розповіли маріупольцям про напрями своєї діяльності, а також дещо продемонстрували: надання першої допомоги під час дорожньо-транспортної події, розгортання табору під час надзвичайної ситуації, рятувальні роботи на висоті, курси з мінної небезпеки та реабілітацію за допомогою тварин.

ДАРИНА МЄГОВА, ФАХІВЕЦЬ ВОЛОНТЕРЬСЬКОГО МЕНЕДЖМЕНТУ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ: «На мероприятии я стою на станции, я волонтер Красного Креста, рассказываю в общем о международном движении Красного Креста и Красного Полумесяца, о том, как стать в мариупольской городской организации и как мы помогаем людям, рассказывая об основной деятельности».

ВОЛОДИМИР КАР’ЯНОВ, ЧЛЕН ЗАГОНУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА: «При чрезвычайных ситуациях люди часто могут лишиться жилья, различных комфортабельных условий, и Красный Крест может развернуть базовый лагерь, в котором люди могут переночевать. В этом лагере могут оказать первую помощь пострадавшим. У нас в палатке есть термос, печка, всё, чтобы обеспечить комфортное жилье».

ОЛЕКСІЙ БІНІЦЕВ, ЗАСТУПНИК КОМАНДИРА ЗАГОНУ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ: «У нас в Красном Кресте есть два направления кинологических — это поисково-спасательная служба при чрезвычайных ситуациях. При разрушении зданий человек не всегда может найти другого человека, которого завалило, собака со своим нюхом специально натренированная по человеко-обозначению понимая, что кто-то есть пострадавший, быстрее находит и спасает людей. Направление, в котором мы работаем постоянно — это канистерапия- это процесс реабилитации детей с инвалидностью или с отклонением- дети-аутисты, дети с ДЦП».

У своїй діяльності організація користується базовими принципами, такими як нейтральність, гуманність, незалежність, єдність, добровільність, універсальність та неупередженість. Вони дозволяють співробітникам та волонтерам діяти в будь-якій точці світу .

ДАНІЕЛЬ ХАННОН-БЕРТ, ГОЛОВА МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ОФІС МАРІУПОЛЯ: «Міжнародний комітет Червоного Хреста був однією з перших організацій, яка відреагувала на прояв агресій на Донбасі та коли зав’язалася конфлікт. Міжнародний комітет відреагував з 2014 року, відповідаючи на ті гуманітарні потреби, які є на Донбасі, в тому числі з Національним суспільством. На жаль, конфлікт існує, люди ще страждають, та тому у нас ще є робота, яку потрібно виконувати спільними силами».

Ми опитали дітей та дізналися їхні враження від заходу.

Коментар:

  • Мероприятие очень большое и интересное. Большие концерты и станции очень интересные, раздаются разные комиксы, помогают людям искать пропавших людей и много чего другого. То, что, если есть опасная ситуация, надо оказывать первую помощь.
  • Очень большое и интересное. Искать людей и комиксы. Много интересного, например, как лечить людей и много другого.
  • Мероприятие мне очень нравится, тут много развлечений поучительных. Мне больше всего понравилось, например, как спасть людей в чрезвычайных ситуациях».

ОЛЕСЯ ЧАКО. МИКОЛА ЛУПОНЕНКО. МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

17 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
17 октября 2018
Турнір пам’яті чемпіона
17 октября 2018
Конференція сталеплавильників України
17 октября 2018
Неспокійний ранок
17 октября 2018
Чи буде покарання?
17 октября 2018
Гість в студії — в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Олена Павлова
17 октября 2018
Звідки тече?
17 октября 2018
Маріупольські майстри єдиноборств найкращі у Донецькій області
16 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
16 октября 2018
Ігри Нескорених
16 октября 2018
Як утилізувати опале листя?
16 октября 2018
Не чіпайте воду!
16 октября 2018
Наскільки здорожчав хліб?
16 октября 2018
Закрити не можна залишити
16 октября 2018
У Маріуполі затримали грабіжника
16 октября 2018
Безкоштовна діагностика
14 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
14 октября 2018
Нащадки козацької слави
14 октября 2018
#Тут варто працювати: професія адміністратор ЦНАПу
14 октября 2018
Козацьки розваги
14 октября 2018
Візит Петра Порошенка до Маріуполя
14 октября 2018
Професійне свято військовослужбовців
14 октября 2018
Захисники, зі святом!
14 октября 2018
Вічна пам’ять загиблим
12 октября 2018
Нова концепція розміщення гаражів