14 мая
2018
Сюжеты

145

Річниця Міжнародного Червоного Хреста

Міжнародний Червоний Хрест відсвяткував 155-річчя. На честь цього Червоний Хрест України організував фестиваль. Що було цікавого на заході? У сюжеті — Олесі Чако.

У Міському саду відбувся фестиваль, який організував комітет Червоного Хреста в Україні, він присвячений святкуванню Міжнародного дня цієї організації. За кілька годин жителі та гості міста змогли дізнатися про історію та діяльність найбільшого гуманітарного руху в світі.

ІРИНА ЄВСІКОВА, ГОЛОВА МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ: «Мы сюда пригласили учащихся города для того, чтобы рассказать, чем в настоящее время занимается Красный Крест, какие виды его деятельности, что мы именно делаем. Все могут подойти — задать вопрос, поинтересоваться, узнать многого интересного».

Співробітники та волонтери розповіли маріупольцям про напрями своєї діяльності, а також дещо продемонстрували: надання першої допомоги під час дорожньо-транспортної події, розгортання табору під час надзвичайної ситуації, рятувальні роботи на висоті, курси з мінної небезпеки та реабілітацію за допомогою тварин.

ДАРИНА МЄГОВА, ФАХІВЕЦЬ ВОЛОНТЕРЬСЬКОГО МЕНЕДЖМЕНТУ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ: «На мероприятии я стою на станции, я волонтер Красного Креста, рассказываю в общем о международном движении Красного Креста и Красного Полумесяца, о том, как стать в мариупольской городской организации и как мы помогаем людям, рассказывая об основной деятельности».

ВОЛОДИМИР КАР’ЯНОВ, ЧЛЕН ЗАГОНУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА: «При чрезвычайных ситуациях люди часто могут лишиться жилья, различных комфортабельных условий, и Красный Крест может развернуть базовый лагерь, в котором люди могут переночевать. В этом лагере могут оказать первую помощь пострадавшим. У нас в палатке есть термос, печка, всё, чтобы обеспечить комфортное жилье».

ОЛЕКСІЙ БІНІЦЕВ, ЗАСТУПНИК КОМАНДИРА ЗАГОНУ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ: «У нас в Красном Кресте есть два направления кинологических — это поисково-спасательная служба при чрезвычайных ситуациях. При разрушении зданий человек не всегда может найти другого человека, которого завалило, собака со своим нюхом специально натренированная по человеко-обозначению понимая, что кто-то есть пострадавший, быстрее находит и спасает людей. Направление, в котором мы работаем постоянно — это канистерапия- это процесс реабилитации детей с инвалидностью или с отклонением- дети-аутисты, дети с ДЦП».

У своїй діяльності організація користується базовими принципами, такими як нейтральність, гуманність, незалежність, єдність, добровільність, універсальність та неупередженість. Вони дозволяють співробітникам та волонтерам діяти в будь-якій точці світу .

ДАНІЕЛЬ ХАННОН-БЕРТ, ГОЛОВА МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ОФІС МАРІУПОЛЯ: «Міжнародний комітет Червоного Хреста був однією з перших організацій, яка відреагувала на прояв агресій на Донбасі та коли зав’язалася конфлікт. Міжнародний комітет відреагував з 2014 року, відповідаючи на ті гуманітарні потреби, які є на Донбасі, в тому числі з Національним суспільством. На жаль, конфлікт існує, люди ще страждають, та тому у нас ще є робота, яку потрібно виконувати спільними силами».

Ми опитали дітей та дізналися їхні враження від заходу.

Коментар:

  • Мероприятие очень большое и интересное. Большие концерты и станции очень интересные, раздаются разные комиксы, помогают людям искать пропавших людей и много чего другого. То, что, если есть опасная ситуация, надо оказывать первую помощь.
  • Очень большое и интересное. Искать людей и комиксы. Много интересного, например, как лечить людей и много другого.
  • Мероприятие мне очень нравится, тут много развлечений поучительных. Мне больше всего понравилось, например, как спасть людей в чрезвычайных ситуациях».

ОЛЕСЯ ЧАКО. МИКОЛА ЛУПОНЕНКО. МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

17 января 2019
Маріупольська Служба Новин
17 января 2019
Суд над поліцейськими
17 января 2019
«Я вас знаю!»
17 января 2019
Екологічна утилізація хвої
17 января 2019
Маріупольці почали частіше одружуватися
17 января 2019
До масштабного прибирання — готові!
17 января 2019
Втілення в життя проекту «Місто — нашими руками»
17 января 2019
Підтоплення квартир
16 января 2019
Маріупольська Служба Новин
16 января 2019
Чи готові маріупольці оновити відносини?
16 января 2019
Озброєний напад
16 января 2019
Модернізація системи газоочищення конверторного цеху «Азовсталі»
16 января 2019
Обережно — ожеледиця!
16 января 2019
День вшанування «Кіборгів»
16 января 2019
На збори до Туреччини!
16 января 2019
Військові медики переднього краю
15 января 2019
Маріупольська Служба Новин
15 января 2019
Відновлено водопостачання
15 января 2019
Тренажери для спортзалу школи
15 января 2019
Куди здавати ялинки?
15 января 2019
Вартість основних валют
15 января 2019
Підготовка до Водохреща
15 января 2019
Спортсмен потребує допомоги
15 января 2019
Не дочекалися
15 января 2019
Звіт роботи комунальників