14 мая
2018
Сюжеты

110

Річниця Міжнародного Червоного Хреста

Міжнародний Червоний Хрест відсвяткував 155-річчя. На честь цього Червоний Хрест України організував фестиваль. Що було цікавого на заході? У сюжеті — Олесі Чако.

У Міському саду відбувся фестиваль, який організував комітет Червоного Хреста в Україні, він присвячений святкуванню Міжнародного дня цієї організації. За кілька годин жителі та гості міста змогли дізнатися про історію та діяльність найбільшого гуманітарного руху в світі.

ІРИНА ЄВСІКОВА, ГОЛОВА МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ: «Мы сюда пригласили учащихся города для того, чтобы рассказать, чем в настоящее время занимается Красный Крест, какие виды его деятельности, что мы именно делаем. Все могут подойти — задать вопрос, поинтересоваться, узнать многого интересного».

Співробітники та волонтери розповіли маріупольцям про напрями своєї діяльності, а також дещо продемонстрували: надання першої допомоги під час дорожньо-транспортної події, розгортання табору під час надзвичайної ситуації, рятувальні роботи на висоті, курси з мінної небезпеки та реабілітацію за допомогою тварин.

ДАРИНА МЄГОВА, ФАХІВЕЦЬ ВОЛОНТЕРЬСЬКОГО МЕНЕДЖМЕНТУ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ: «На мероприятии я стою на станции, я волонтер Красного Креста, рассказываю в общем о международном движении Красного Креста и Красного Полумесяца, о том, как стать в мариупольской городской организации и как мы помогаем людям, рассказывая об основной деятельности».

ВОЛОДИМИР КАР’ЯНОВ, ЧЛЕН ЗАГОНУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА: «При чрезвычайных ситуациях люди часто могут лишиться жилья, различных комфортабельных условий, и Красный Крест может развернуть базовый лагерь, в котором люди могут переночевать. В этом лагере могут оказать первую помощь пострадавшим. У нас в палатке есть термос, печка, всё, чтобы обеспечить комфортное жилье».

ОЛЕКСІЙ БІНІЦЕВ, ЗАСТУПНИК КОМАНДИРА ЗАГОНУ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ: «У нас в Красном Кресте есть два направления кинологических — это поисково-спасательная служба при чрезвычайных ситуациях. При разрушении зданий человек не всегда может найти другого человека, которого завалило, собака со своим нюхом специально натренированная по человеко-обозначению понимая, что кто-то есть пострадавший, быстрее находит и спасает людей. Направление, в котором мы работаем постоянно — это канистерапия- это процесс реабилитации детей с инвалидностью или с отклонением- дети-аутисты, дети с ДЦП».

У своїй діяльності організація користується базовими принципами, такими як нейтральність, гуманність, незалежність, єдність, добровільність, універсальність та неупередженість. Вони дозволяють співробітникам та волонтерам діяти в будь-якій точці світу .

ДАНІЕЛЬ ХАННОН-БЕРТ, ГОЛОВА МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ОФІС МАРІУПОЛЯ: «Міжнародний комітет Червоного Хреста був однією з перших організацій, яка відреагувала на прояв агресій на Донбасі та коли зав’язалася конфлікт. Міжнародний комітет відреагував з 2014 року, відповідаючи на ті гуманітарні потреби, які є на Донбасі, в тому числі з Національним суспільством. На жаль, конфлікт існує, люди ще страждають, та тому у нас ще є робота, яку потрібно виконувати спільними силами».

Ми опитали дітей та дізналися їхні враження від заходу.

Коментар:

  • Мероприятие очень большое и интересное. Большие концерты и станции очень интересные, раздаются разные комиксы, помогают людям искать пропавших людей и много чего другого. То, что, если есть опасная ситуация, надо оказывать первую помощь.
  • Очень большое и интересное. Искать людей и комиксы. Много интересного, например, как лечить людей и много другого.
  • Мероприятие мне очень нравится, тут много развлечений поучительных. Мне больше всего понравилось, например, как спасть людей в чрезвычайных ситуациях».

ОЛЕСЯ ЧАКО. МИКОЛА ЛУПОНЕНКО. МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

20 августа 2018
Маріупольська Служба Новин
20 августа 2018
Отримали квартири
20 августа 2018
«Славутичу» 50 років!
20 августа 2018
Покарання не уникнути
20 августа 2018
Концерт з присмаком крові!
20 августа 2018
«Генерал Кунгурцев» знову в строю
20 августа 2018
Убезпечити дитину від агресії в школі
20 августа 2018
Влучити в ціль!
19 августа 2018
Урбаністичний форум
19 августа 2018
«Маріуполь: місто біля моря»
19 августа 2018
#Тут варто працювати
19 августа 2018
Вдома краще
19 августа 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
17 августа 2018
Гість студії — Заступник начальника управління з питання праці головного управління Держпраці у Донецькій області Ігор Часник
17 августа 2018
Успіхів богатирям!
17 августа 2018
Енергозберігаючі технології на ММКІ
17 августа 2018
Пільги, про які ви могли не знати
17 августа 2018
20 років центру «Турбота»
17 августа 2018
Зроби свій двір кращим!
17 августа 2018
Зупинка розбрату
17 августа 2018
Отримали квартири
17 августа 2018
Маріупольська Служба Новин
16 августа 2018
Маріупольська Служба Новин
16 августа 2018
Третя річниця обстрілу Сартани
16 августа 2018
За кермом напідпитку