03 декабря
2018
Сюжеты

56

Протипожежні навчання у Медичному коледжі

У Маріупольському медичному коледжі відбулася пожежа. Загоряння сталося в аудиторії, де проходили заняття. Дим розповсюдився по коридорах, а один з учнів отруївся чадним газом. За такою легендою рятувальники разом з медиками та освітянами провели об’єктове протипожежне тренування. Як відпрацювали усі задіяні служби та чи були якісь недоліки – розповість Анна Дорохова.

На годиннику дванадцята тридцять. Згідно з розкладом, у медичному коледжі проходять пари. Раптово лунає декілька дзвоників поспіль, а вже за лічені хвилини чутно гучний гул сирен пожежних машин.

За легендою протипожежних навчань, загоряння сталося в одній з аудиторій на першому поверсі, де знаходилися студенти. Рятувальники прибули на місце події упродовж 3-х хвилин з моменту надходження виклику. Миттєво приїжджає й швидка допомога. Один зі студентів, нібито, отруївся чадним газом. Йому миттєво надають необхідну медичну допомогу та госпіталізують.

МАРИНА БАЗУН, ЗАСТУПНИК ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ СТАНЦІЇ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ: «По легенде был доставлен один пострадавший. После обследования, определения сатурации содержания кислорода в крови, определено, что у него отравлением угарным газом лёгкой степени. Ему была оказана помощь».

Рятувальники локалізували пожежу та загасили джерело полум’я. З умовним вогнем впоралися за 5 хвилин.

ОЛЕКСАНДР БАЛАНДІН, ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА 22 ДПРЧ, ЛЕЙТЕНАНТ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ: «Було організовано 2 ланки ГДЗС, та подано 2 стволи на гасіння. Також, було встановлено драбину у вікно першого поверху та по драбині евакуйовано одного постраждалого. Ці навчання потрібно проводити, адміністрація об’єкту та студенти ознайомилися зі шляхами евакуації з будинку. Також для нас це дуже важливо, тому що ми проводимо практичні навички по гасінню та рятуванню постраждалих».

ОЛЕНА УЗУН, ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА З НАВЧАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ МАРІУПОЛЬСЬКОГО МЕДИЧНОГО КОЛЕДЖУ: «Є такі формування цивільного захисту, які відповідають за діяльність у таких випадках. Є у нас дружина добровільна пожежна, члени якої дають сигнал. Це три довгих дзвоника у нашому коледжі і керівник формування оповіщення оповіщає швидку допомогу, пожежну охорону про те, що у нас трапилося».

Рятувальники зазначають, відпрацювання практичних навичок дуже допомагає їм у реальній дійсності. Цими вихідними у будівлі Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» сталася справжня пожежа. Загоряння відбулося у будівлі тиру, де спостерігалося тління транспортерної стрічки та сильне задимлення. На той момент у тирі не було зброї. Вогнеборцям знадобилася година, щоб локалізувати пожежу. Ніхто не постраждав. Фахівці встановлюють причину виникнення займання. Саме тому рятувальники проводять навчання мінімум раз на квартал, аби у справжній надзвичайній ситуації відпрацювати максимально швидко та злагоджено.

Анна Дорохова, Олександр Ратушний та Микола Рябченко, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

17 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
17 декабря 2018
Турнір з футзалу у розпалі
17 декабря 2018
Подарунки дітям до Дня Святого Миколая
17 декабря 2018
Десятий ювілейний фінішував
17 декабря 2018
Візит народного депутата
17 декабря 2018
Безбар’єрна екскурсія Маріуполем
17 декабря 2018
На обороні повітряного кордону
17 декабря 2018
Нові маршрути
17 декабря 2018
Перша леді у Маріуполі
16 декабря 2018
#Тут варто працювати: професія головний спеціаліст справовиробництва
16 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
14 декабря 2018
Стартував конкурс «Яскраві вогні добросусідства»!
14 декабря 2018
Плани терористів зірвано
14 декабря 2018
Допомога Донбасу від ЄС
14 декабря 2018
Нове відділення для ліквідаторів ЧАЕС
14 декабря 2018
Десятий, ювілейний
14 декабря 2018
Боротьба з наливайками триває
14 декабря 2018
День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС
14 декабря 2018
Черговий інформаційний фейк про Маріуполь
14 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
13 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
13 декабря 2018
Ціна свята
13 декабря 2018
Небо під замком!
13 декабря 2018
Куди планують направити бюджетні кошти?
13 декабря 2018
Приготування до новорічних свят