10 января
2018
Сюжеты

141

Потопаючий соцстрах

Водоспад зі стелі відходів життєдіяльності людини — жах, який працівники фонду соціального захисту населення змушені терпіти у реальному житті. Це не тільки заважає їхній роботі, а й бентежить людей, які звертаються до них за послугами. Далі в сюжеті Юлії Машири.

З 2006 року маріупольське відділення фонду соціального страхування населення в Україні страждає від постійних перебоїв роботи. Їх офіс розташований на першому поверсі житлового будинку 74 на бульварі Морському, конструкція якого значно відрізняється від інших. Усі технічні комунікації проходять не у підвалі, а між першим і другим поверхами, через що всі наслідки від поривів каналізації та труб опиняються на головах працівників фонду.

Ось так 8 січня стеля бідолашного приміщення знову розверзлася у дощі відходів життєдіяльності.

ПОЛІНА ДАГЛІ, НАЧАЛЬНИК МАРІУПОЛЬСЬКОГО ВІДДІЛУ ФОНДУ СОЦСТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ: «На протяжении вот этих 11 лет у нас идет постоянное затопление и канализационными отходами, и горячей, холодной водой, потому что над нами проходят все коммуникации дома. Работа полностью остановилась. Мебель у нас вся испортилась, компьютеры вышли из строя, потому что лилось это ночью 8 и 9. Полностью нужен ремонт кабинета, потому что пол — все это залито фекалиями, невозможно работать».

ОЛЬГА УСТУРОЙ, ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ВІДДІЛУ МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕСПЕЧЕННЯ: «Это был выходной день. Хорошо, что мы вышли на работу в этот выходной день. Здесь стояла просто-напросто стена и запах, жаль, камера не передаст, что тут происходил и какой передавался весь этот аромат. Соответственно, еще плюс ко всему, документы были уничтожены. Сейчас придется кучу предприятий дергать, чтобы они возобновляли все эти документы».

ГАННА ТЄРЯЄВА, ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ СЕКТОРА МАТЕРІАЛЬНОГО ЗАБЕСПЕЧЕННЯ: «Мы терпим неудобства. Я надеюсь, временные. Мы все ждем, что наши кабинеты отремонтируют, и мы сможем работать в нормальных условиях, принимать людей, отчеты и заявки так же, как и раньше. Вчера у нас с потолка прорвало канализационные стоки, и мы вынуждены были переехать сюда, потому что работать там невозможно».

Вже 11 років маріупольське відділення фонду страхування звертається до всіх міських установ, аби отримати ремонт комунікацій. Та все зводиться до голови ОСББ будинку, в якому і розташовано офіс. Не одну скаргу було надіслано до нього з проханням вжити заходів, але, як кажуть працівники, реакції немає.

ОЛЕКСІЙ ЯНГІЧАР, СПІВРОБІТНИК ФОНДУ СОЦСТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ: «Мотивация у него такая: не хочет делать то, что обязан сделать, в силу нехватки средств. То есть основная жалоба на это. Сделал бы все, но не могу — денег нет. Я, мы своими силами делаем то, что посильно нам сделать, отремонтировать, чтобы нам на голову не лилось, и привести в порядок».

Та голова ОСББ будинку 74 має свою точку зору на цю ситуацію.

ЮРІЙ ВАЛУЙСКІЙ, ГОЛОВА ОСББ: «Мы все делаем: заменяем. Они врут, что мы не устраняем аварийные ситуации. А то, что трубы рано или поздно прорывают — от этого никто никуда не денется. У нас уже переписка была: хотите — застрахуйте ущерб. От ущерба застрахуйтесь, дополнительные взносы платите, чтобы мы заменили полностью трубы. Они ничего не хотят: платить не будем, страховать не будем, будем жаловаться».

У самому приміщенні фонду знаходяться архівні документи дванадцяти тисяч підприємств Маріуполя, які підлягають збереженню протягом 70 років, і є ризик, що через проблему з трубами цінні матеріали можуть бути втрачені. Ми будемо стежити за подальшим розвитком подій.

Юлія Машира, Катерина Богданова, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

19 апреля 2018
Маріупольська Служба Новин
19 апреля 2018
ВЕСЕЛІ ТА ПУХНАСТІ
19 апреля 2018
НАУКА ХОКІНГА ДЛЯ ЮНИХ МАРІУПОЛЬЦІВ
19 апреля 2018
СТАРТ КОНКУРСУ «МІСТО НАШИМИ РУКАМИ-2018»
19 апреля 2018
ГЕТЬ — ХВОРОБІ! ТАК — ВІДПОЧИНКУ!
19 апреля 2018
НОВОНАРОДЖЕНІ ОТРИМУЮТЬ ПОДАРУНКИ
19 апреля 2018
ПОЛЮВАННЯ НА БОРЖНИКІВ
18 апреля 2018
Маріупольська Служба Новин
18 апреля 2018
ОГЛЯД МОЛОДИХ БІЙЦІВ
18 апреля 2018
АРХІТЕКТУРНІ ПРИКРАСИ МАРІУПОЛЯ
18 апреля 2018
ЗАРПЛАТА ЗРОСТАЄ ЩОРІЧНО
18 апреля 2018
ВІДПРАВКА ПРИЗОВНИКІВ
18 апреля 2018
НОВИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ «ШКОЛА АКТИВНИХ ГРОМАДЯН»
18 апреля 2018
ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЯ ОСВІТИ У ДІЇ
18 апреля 2018
НАЙГАРЯЧІШІ ПИТАННЯ МАЙБУТНЬОЇ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ
18 апреля 2018
ПОТОЧНИЙ РЕМОНТ ДОРІГ
18 апреля 2018
МІЛЬЯРДИ, ЩО ЗАКАТУЮТЬ В АСФАЛЬТ
17 апреля 2018
Маріупольська Служба Новин
17 апреля 2018
КУЛЬТУРНИЙ СВІТ ПАРАДЖАНОВА
17 апреля 2018
ВОНА НЕ СКОРИЛАСЯ ВИПРОБУВАННЯМ ДОЛІ
17 апреля 2018
КУДИ ЗНИКАЮТЬ КОРОВИ?
17 апреля 2018
МАРІУПОЛЬЦЯМ — ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!
17 апреля 2018
МІСЬКИЙ САД ГОТУЄТЬСЯ ДО ВІДКРИТТЯ СЕЗОНУ
17 апреля 2018
НЕ МОЖУТЬ ПОДІЛИТИ КРІСЛА
17 апреля 2018
В УКРАЇНІ ПАЧАВСЯ МОНІТОРИНГ СУБСИДІАНТІВ