04 декабря
2018
Сюжеты

53

Під прицілом «Автодору»

Другий рік поспіль маріупольські дороги знаходяться під пильним прицілом комунального підприємства «Автодор». Сезон активних робіт з оновлення дорожнього полотна завершено, а отже час підбивати підсумки. Як комунальники відпрацювали цей рік та які мають плани на майбутнє – дізнавалася Анна Дорохова.

Комфортне місто починається з гарних доріг. Отже у Маріуполі повинні виглядати бездоганно як головні проспекти, так й невеличкі вулички. Таку задачу «Автодору» поставив міський голова Вадим Бойченко. Комунальники намагаються слідувати цим настановам, зауважив директор підприємства Дмитро Чучмай. Цього року спільними зусиллями з турецькою компанією вони відремонтували понад 12 кілометрів дорожнього покриття.

ДМИТРО ЧУЧМАЙ, ДИРЕКТОР КП «МАРІУПОЛЬАВТОДОР»: «Капитальным ремонтом с помощью привлечения подрядчика выполнено порядка 4 км дорог. Это участок и часть проспекта Мира от ул. Греческой до Леваневского. Это часть ул. Набережной от Голубенко до коммунального предприятия «Коммунальник». Текущими ремонтами были выполнены порядка 8 км дорог. Из таких знаковых, ключевых — это ул. Пашковского от Олимпийской до пр. Единства. Это ул. Лавицкого».

Не забули й про ОСББ. Цього року заасфальтували 65 дворів. Також наносили дорожню розмітку, очищали зливові каналізації та встановлювали нові зупиночні павільйони. На сьогоднішній день їхня загальна кількість становить 42 одиниці. Що стосується планів на наступний рік, «Маріупольавтодор» продовжить капітальний ремонт проспекту Миру на 2-х ділянках – від вулиці Грецької до ДОСААФу та від Леваневського до Будівельників. Планують привести до ладу й проспект Перемоги. Дмитро Чучмай запевнив, що значну увагу у 2019-у приділятимуть усуненню розритій після виконання робіт «Водоканалом» і «Маріупольтепломережею».

ДМИТРО ЧУЧМАЙ, ДИРЕКТОР КП «МАРІУПОЛЬАВТОДОР»: «К сожалению, в этом году мы очень мало уделяли внимания восстановлению разрытий. В следующем году мы хотим эту работу усилить и всё-таки подтянуть то, что не сделали в этом году. С учётом восполнения следующего года. Ну и, конечно же, собственными силами будем выполнять текущие ремонты. Будем продолжать и ул. Пашковского, двигаться в сторону Голубенко, будем ул. Куинджи и также другие улицы. Также дворы ОСМД никто с нас не снимал. Предприятие движется, развивается, мы работаем».

Значну виконану роботу «Автодору» за рік помітили й маріупольці. На їхню думку, завдяки комунальникам вулиці почали виглядати набагато краще, але до остаточного вирішення багаторічної проблеми з поганим станом дорожнього покриття ще далеко. Проте не варто забувати, що великі справи робляться малими кроками.

ОПИТУВАННЯ:

— В общем, да, заметно. На окраинах я не бываю, но мне кажется — как обычно, только центральные улицы.

— Мне кажется, более ровные стали дороги, более аккуратные стали.

— По нашему двору изменилось то, что намного лучше асфальт стал, лужи не стоят, это большой плюс. Центральную, да, видно. В проулках, конечно, там ещё работы много.

Анна Дорохова, Олексій Павлюк, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

17 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
17 декабря 2018
Турнір з футзалу у розпалі
17 декабря 2018
Подарунки дітям до Дня Святого Миколая
17 декабря 2018
Десятий ювілейний фінішував
17 декабря 2018
Візит народного депутата
17 декабря 2018
Безбар’єрна екскурсія Маріуполем
17 декабря 2018
На обороні повітряного кордону
17 декабря 2018
Нові маршрути
17 декабря 2018
Перша леді у Маріуполі
16 декабря 2018
#Тут варто працювати: професія головний спеціаліст справовиробництва
16 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
14 декабря 2018
Стартував конкурс «Яскраві вогні добросусідства»!
14 декабря 2018
Плани терористів зірвано
14 декабря 2018
Допомога Донбасу від ЄС
14 декабря 2018
Нове відділення для ліквідаторів ЧАЕС
14 декабря 2018
Десятий, ювілейний
14 декабря 2018
Боротьба з наливайками триває
14 декабря 2018
День вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС
14 декабря 2018
Черговий інформаційний фейк про Маріуполь
14 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
13 декабря 2018
Маріупольська Служба Новин
13 декабря 2018
Ціна свята
13 декабря 2018
Небо під замком!
13 декабря 2018
Куди планують направити бюджетні кошти?
13 декабря 2018
Приготування до новорічних свят