21 сентября
2018
Сюжеты

69

Першокурсники Юридичного та Морського інституту прийняли присягу

Курсанти Донецького юридичного інституту МВС України сьогодні склали присягу. Сімдесят новобранців, юнаків та дівчат дали клятву чесно служити закону, країні і народу. А в Азовському морському інституті «Одеської морської національної академії» понад сто першокурсників присягнули на вірність флоту і офіційно стали курсантами. З урочистих церемоній — репортажАнжели Волонець.

Всі ці юнаки та дівчата пройшли курс молодого бійця. Цілий місяць звикали до нового розпорядку та укладу життя.

У Донецький юридичний інститут студенти їдуть з усіх куточків України. Це один з небагатьох українських вишів, який на високому рівні готуватиме справжніх професіоналів. Всього на перший курс вступило до вузу 70 юнаків і дівчат.

ДЕНИС НЕСТЕРОВ, ПРОРЕКТОР ДОНЕЦЬКОГО ЮРИДИЧНОГО ІНСТИТУТУ МВС УКРАЇНИ: «Протягом серпня, с 17 по 31, вони пройшли успішно табірні збори і вже з 3 вересня почали навчальний процес. Першокурсникам 2018 набора ми вручаємо погони курсанта ДЮІ та вони складають клятву курсанта ДЮІ. Найголовніше в їх житті — це присяга працівника Нацполіції».

Сьогодні на площі біля пам’ятника «Воїнам-Визволителям» зібралися керівники підрозділів поліції та інституту, військові, школярі та мешканці Маріуполя. Присягу прийняли курсанти з Донецької, Запорізької та Хмельницької областей.

Представники поліції зазначили, що ця клятва — серйозна відповідальність. Адже в першу чергу сам поліцейський повинен шанувати закон.

АРТЕМ КІСЬКО, НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ КРИМІНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ГУМП В ДОН. ОБЛ.: «Щоб ви навчались, служили та жили таким чином, щоб вам не соромно було дивитися в очі своїм колегам, своїм рідним та нашим громадянам».

Привітати майбутніх поліцейських приїхали і представники міської влади, які покладають надії на тих, хто тільки переступає поріг у доросле життя.

СТЕПАН МАХСМА, СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ: «Вы достигли того результата, к которому шли на протяжении своих лет. Я желаю вам стать лучшими полицейскими».

Попереду роки роботи над собою, а вже в понеділок новобранцям знову в стрій.

Поповнився курсантами і Азовський морський інститут «Одеської національної морської академії». Понад сто першокурсників вузу вирішили пов’язати своє майбутнє з морем.

Сьогодні в урочистій атмосфері майбутні моряки дали клятву бути вірними своїй професії і країні.

ОЛЕКСАНДР ЛИСИЙ, ДИРЕКТОР АЗОВСЬКОГО ІНСТИТУТУ «ОНМА»: «Это очень важное мероприятие в жизни каждого моряка, моряк, который получает высшее образование — это будущие командиры флота. Они должны пройти все этапы, все пути развития как моряка, получить соответствующее образование, и в их подчинении будет судовая команда в будущем».

ВАДИМ ЗАХАРЧЕНКО, ПРОРЕКТОР НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ОНМА»: «Сегодня вы вливаетесь в огромный коллектив, коллектив учащихся НУ ОМА. В Академии на сегодняшний день обучается около 11 тысяч курсантов и студентов, и вы с сегодняшнего дня становитесь полноправной частичкой этого огромного коллектива».

АНЖЕЛА ВОЛОНЕЦЬ, СЕРГІЙ КОНОПЛЬОВ, МСНПоделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

16 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
16 октября 2018
Ігри Нескорених
16 октября 2018
Як утилізувати опале листя?
16 октября 2018
Не чіпайте воду!
16 октября 2018
Наскільки здорожчав хліб?
16 октября 2018
Закрити не можна залишити
16 октября 2018
У Маріуполі затримали грабіжника
16 октября 2018
Безкоштовна діагностика
14 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
14 октября 2018
Нащадки козацької слави
14 октября 2018
#Тут варто працювати: професія адміністратор ЦНАПу
14 октября 2018
Козацьки розваги
14 октября 2018
Візит Петра Порошенка до Маріуполя
14 октября 2018
Професійне свято військовослужбовців
14 октября 2018
Захисники, зі святом!
14 октября 2018
Вічна пам’ять загиблим
12 октября 2018
Нова концепція розміщення гаражів
12 октября 2018
День Захисника Вітчизни у ПДТУ
12 октября 2018
Присяга майбутніх поліцейських
12 октября 2018
Гість студії — заступник директора з фінансово-економічної діяльності ККП «Маріупольтепломережа» Наталя Магдалішина
12 октября 2018
Бебі-бокс: очікування і реальність
12 октября 2018
Грандіозні навчання
12 октября 2018
І в Запоріжжі — серед кращих
12 октября 2018
Вітрильний спорт
12 октября 2018
Маріупольська Служба Новин