Сюжеты

201

Перемогли, як треба

У критому СК «Іллічівець» добігає кінця черговий футбольний турнір.

На попередньому етапі зимового кубка України з футболу серед гравців віком до 19 років беруть участь 3 команди.

У спорткомплексі «Іллічівець» боротьбу за єдину путівку у наступний етап розіграшу зимового кубка України ведуть футболісти ФК «Маріуполь», запорізького «Металурга» та донецького «Шахтаря», причому гірники традиційно виступають складом на один рік молодшим за інших.

ЮРІЙ КЕРМАН, ДИРЕКТОР ДЮСШ ФК «МАРІУПОЛЬ»: «Организован турнир хорошо и качество хорошее. Это резерв для дубля, для U-21. Практически 80% на поле -воспитанники нашей школы, играют за U-19, мы на правильном пути».

Так сталося, що маріупольці зіграли з «Шахтарем» внічию 1:1, а гірники, в свою чергу, перемогли «Металург» з рахунком 3:0. Отже, щоб вийти до наступного етапу змагань, господарям поля потрібно було вигравати у команди із Запоріжжя з різницею у чотири м’яча. Вже у першому таймі Антон Байдал, Данило Литовченко та Артур Мурза вразили ворота «Металурга», на що гості відповіли одним влучним ударом. Отже на перерву команди пішли з рахунком 3:1 на користь «Маріуполя». У другому таймі Артем Назаренко забив четвертий гол за господарів поля, але «Металург» знову скоротив розрив — 4:2. Залишалося грати двадцять хвилин і цього часу виявилося достатньо, щоб встановити потрібну різницю у рахунку. Ще двічі відзначився Артем Назаренко, остаточний результат матчу — 6:2 на користь «Маріуполя».

АРТЕМ НАЗАРЕНКО, ГРАВЕЦЬ КОМАНДИ «МАРІУПОЛЬ U-19»: «Первый раз в жизни забил 3 мяча, первый раз такое. Тренеры сказали не зацикливаться, играть в свою игру».

Завдяки перемозі з потрібним рахунком підопічні Олексія Гетьмана посіли перше місце і вийшли до наступного етапу зимового розіграшу кубка України.

ОЛЕКСІЙ ГЕТЬМАН, ТРЕНЕР КОМАНДИ «МАРІУПОЛЬ U-19»: «С благодарностью хочу сказать спасибо ребятам, проявили характер. Установка была на атаку, рад за ребят, это дорогого стоит».

ОЛЕКСАНДР КАПУСТЯН, АНДРІЙ БАБКІН, МАРІУПОЛЬСЬКА СЛУЖБА НОВИН.