09 октября
2018
Сюжеты

34

Незаконній торгівлі — ні!

На центральних вулицях Маріуполя продовжується боротьба зі стихійною торгівлею. Сьогодні інспекція Приморського району вийшла виявити тих, хто нелегально відпускає товар з землі. Скільки порушників знайшли та як надалі боротимуться з незаконними торгівцями, розповість Інна Алабаш.

Стихійні ринки — для Маріуполя явище не нове та досить розповсюджене. Проте останнім часом помітні зміни. Так, чимало місць, які раніше заполоняли незаконні торговці, тепер пусті. Але є ще території, де товар відпускають прямо з землі та без документів.

ГЕННАДІЙ СЕМЕНІХІН, ГОЛОВА ПРИМОРСЬКОЇ РАЙАДМІНІСТРАЦІЇ: «Мета цього заходу — роз’яснювальна робота з громадянами, які здійснюють стихійну торгівлю в пішохідній зоні та поблизу проїзних частин. Наша мета — упорядкувати цю торгівлю, оскільки передбачаються місця для такої торгівлі, зокрема, на ринках, які надають соціальні місця».

Голова Приморської адміністрації також зазначив, що спільними зусиллями маріупольці можуть створювати сучасне, красиве, комфортне і розвинене місто. А для цього потрібно лише дотримуватися закону. Тим, хто незаконно продає товар, пропонують соціальні місця на ринках Маріуполя.

ВІКТОР БРІКШІС, ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ ВІДДІЛУ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ДОГОВІРНОЇ РОБОТИ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАЙОННОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ: «У рамках боротьби з цим негативним явищем на ринках міста, а їх більше двадцяти, створені соціальні місця, де люди пільгової категорії можуть отримувати безкоштовні місця, здійснювати торгівлю за всіма правилами, дотримуючись якості продукції в комфортних умовах. Місця надаються всім, незалежно від виду товару».

Вирушаємо до продавців, які стоять прямо на пішохідній зоні. Пан Валентин продає квіти. Чоловік демонструє всі документи. За цим дозволом він має право торгувати до кінця листопада.

Папірець можна отримати безкоштовно, але, за його словами, продавати можна тільки певний вид товару.

А ця пані впевнена, що пенсіонерам можна торгувати в будь-якому місці. А від безкоштовного прилавку на ринку відмовилася.

Надію команда інспекції переконала переміститися за соціальний прилавок ринку. Тепер жінка торгуватиме за всіма нормами і правилами.

Аби Маріуполь поступово, але впевнено наближався до міста європейського зразка, органи місцевої влади в подальшому мають намір реорганізувати стихійну торгівлю, підкреслив Геннадій Семеніхін.

ГЕННАДІЙ СЕМЕНІХІН, ГОЛОВА ПРИМОРСЬКОЇ РАЙАДМІНІСТРАЦІЇ: «Ми сьогодні спілкувалися з тими людьми, які займаються стихійною торгівлею, одні не знають, що є соціальні місця, ми відразу забезпечили комунікацію з директором ринку. Якщо люди не будуть розуміти і будуть протистояти, то ми долучатимемо органи поліції».

Інна Алабаш, Олексій Павлюк, МСНПоделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

16 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
16 октября 2018
Ігри Нескорених
16 октября 2018
Як утилізувати опале листя?
16 октября 2018
Не чіпайте воду!
16 октября 2018
Наскільки здорожчав хліб?
16 октября 2018
Закрити не можна залишити
16 октября 2018
У Маріуполі затримали грабіжника
16 октября 2018
Безкоштовна діагностика
14 октября 2018
Маріупольська Служба Новин
14 октября 2018
Нащадки козацької слави
14 октября 2018
#Тут варто працювати: професія адміністратор ЦНАПу
14 октября 2018
Козацьки розваги
14 октября 2018
Візит Петра Порошенка до Маріуполя
14 октября 2018
Професійне свято військовослужбовців
14 октября 2018
Захисники, зі святом!
14 октября 2018
Вічна пам’ять загиблим
12 октября 2018
Нова концепція розміщення гаражів
12 октября 2018
День Захисника Вітчизни у ПДТУ
12 октября 2018
Присяга майбутніх поліцейських
12 октября 2018
Гість студії — заступник директора з фінансово-економічної діяльності ККП «Маріупольтепломережа» Наталя Магдалішина
12 октября 2018
Бебі-бокс: очікування і реальність
12 октября 2018
Грандіозні навчання
12 октября 2018
І в Запоріжжі — серед кращих
12 октября 2018
Вітрильний спорт
12 октября 2018
Маріупольська Служба Новин