13 сентября
2018
Сюжеты

163

Недбалість комунальників

У багатоповерхівці по вулиці Лавицького, 17 сталася аварійна ситуація — затопило підвал. Мешканці потерпають від нестерпного смороду і кожен день борються з комахами та щурами. Проте, комунальники не поспішають вирішувати проблему. Чому? Дізнавалась Яна Савенкова.

Збентежені мешканці цієї багатоповерхівки у розпачі. Вже впродовж місяця їм доводиться терпіти жахливий сморід із затопленого каналізацією підвалу та боротися з тваринами, що розвелись у цих умовах. Така ситуація склалась через те, що керуюча компанія «Місто для людей» та Міськводоканал не можуть між собою розподілити обов’язки. За допомогою люди були вимушені звернутись до секретаря міської ради Степана Махсми, аби врешті-решт знайти винуватця та вирішити нагальну проблему.

СТЕПАН МАХСМА, СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ: «Еженедельно все заместители городского головы, все депутаты городского совета осуществляют личный прием. В очередной раз пришли на прием встревоженные жители, которые не могут достучаться до коммунального предприятия и управляющих компаний. И сегодня я был вынужден выехать сюда для того, чтобы определить все-таки виновность и свести коммунальное и жилищное предприятие, для того, чтобы они определились и не занимались перекладыванием с одних на других».

Степан Григорович терміново скликав позачергову робочу нараду усіх відповідальних за цей об’єкт. З’ясувалось — основна проблема полягала у відсутності потрібної комунікації між співробітниками. Як зазначив сам депутат, недругорядну роль зіграв людський фактор — керівники навіть не можуть самостійно між собою домовитись хто за що відповідає.

СТЕПАН МАХСМА ЄВГЕН ЯКИМЕНКО, СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ НАЧАЛЬНИК МІСЬКОВОДОКАНАЛУ ПРИМОРСЬКОГО РАЙОНУ: «Какая коммуникация вам помешала осуществить эти ремонтные работы? Где нестыковка компании «Місто для людей» с Мариупольским водоканалом? Аварийная ситуация, вы должны были отреагировать в течение нескольких часов. Подвал заливает по колено воды и мы не можем туда попасть, не можем принять никакие меры, чтобы это устранить. И начинаем друг на друга показывать пальцем, когда вы выполните работы по замене этого отрезка трубы?».

Міськводоканал своєї провини тут не бачить — кажуть, що підвали вони не обслуговують — це ділянка «Міста для людей».

ЄВГЕН ЯКИМЕНКО, НАЧАЛЬНИК МІСЬКВОДОКАНАЛУ ПРИМОРСЬКОГО РАЙОНУ: «Вина «Місто для людей», потому что наш водовод в любое здание до обреза здания, мы в подвалах не работаем. До обреза здания Водоканал обслуживает сети, а все, что находится в подвале — это «Місто для людей»».

Зі свого боку, компанія «Місто для людей» запевняє — усунення проблеми вимагало спільної роботи з Міськводоканалом, адже з самого початку проблема крилася в їхніх комунікаціях, що зроблені неякісно. Міськводоканал проігнорував звернення компанії та не приступив до ремонтних робіт — каже директор керуючої компанії «Місто для людей».

РОМАН ГРУБСЬКИЙ, ДИРЕКТОР ФІЛІАЛУ КК «МІСТО ДЛЯ ЛЮДЕЙ»: «Такая ситуация произошла из-за несогласованности в очередной раз с городской службой Горводоканала Мариуполя. Изначально это все было в телефонном режиме, была просьба на проведение совместных работ, потом, когда мы не получили нормально ответа — мы сформировали письмо, и из рук в руки передали его в Горводоканал. Данные работы проводятся совместно, мы не можем врезаться в эту трубу, если ее не заменить, она не в надлежащем состоянии, она сгнила, мы врежемся в этот кусок и она прорвет опять. Ее нужно заменить, заменить ее может только Горводоканал с внешней стороны дома».

У ході наради прийшли до висновку, що у цій ситуації роботи дійсно треба проводити спільно.

Самі ж мешканці розповідають, така ситуація періодично відбувається вже протягом 10 років та все через неякісну прокладку системи каналізації. Проблему треба вчасно усувати, адже будинок починає давати тріщини та осадку.

СЕРГІЙ СВЕРИКОВ, МЕШКАНЕЦЬ БУДИНКУ ПО ВУЛ. ЛАВИЦЬКОГО, 17: «Эта проблема уже лет 10 существует. Из-за того, что постоянно затопление у нас, дом уже дал осадку, дом дал трещины, у меня в квартире посыпался кафель из-за того, что дом дает осадку».

Поки будинок намагатимуться підтримувати та якнайменше допускати подібних поривів. Нагальну проблему обіцяють усунути до кінця тижня.

Яна Савенкова, Сергій Конопльов, МСНПоделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

21 января 2019
Рівень захворілих на кір зростає
21 января 2019
Нова послуга у ЦНАП
21 января 2019
Нарколабораторія на кухні
21 января 2019
Тренування підрозділу десантно-штурмових військ
21 января 2019
Як пройшло Водохреща?
21 января 2019
Допомога металургів мікрорайону «Східний»
21 января 2019
Найкращі в області
21 января 2019
Поліцейські проекти
21 января 2019
Маріупольська Служба Новин
20 января 2019
#Тут Варто Працювати — тренер з баскетболу
20 января 2019
Водохресні купання
20 января 2019
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
18 января 2019
Маріупольська Служба Новин
18 января 2019
Підсумки роботи правоохоронців за 2018 рік
18 января 2019
Навчання з порятунку людей на воді взимку
18 января 2019
Піони «розквітнуть» у разі потреби
18 января 2019
Іду на Ви!
18 января 2019
Як підготуватися до Водохреща?
18 января 2019
Право на життя
17 января 2019
Маріупольська Служба Новин
17 января 2019
Суд над поліцейськими
17 января 2019
«Я вас знаю!»
17 января 2019
Екологічна утилізація хвої
17 января 2019
Маріупольці почали частіше одружуватися
17 января 2019
До масштабного прибирання — готові!