13 апреля
2018
Сюжеты

121

Маріуполь відвідала словацька делегація

Дізнатися про будні прифронтового міста та домовитись про подальшу співпрацю. Сьогодні до Маріуполя завітала словацька делегація. Дипломати зустрілись з керівництвом міста та області. Про що говорили? Знає Катерина Рудіна.

Делегація у складі посла в Україні та Державного секретаря Міністерства іноземних та європейських справ Словаччини поспілкувалась із керівництвом Маріуполя та Донецької області. Гості наголосили на чіткі позиції своєї держави щодо абсолютної підтримки України на світовому рівні та підкреслили бажання продовжувати дружні дипломатичні стосунки, які країни підтримують вже протягом 25 років.

ЛУКАШ ПАРІЗЕК, ДЕРЖАВНИЙ СЕКРЕТАР МІНІСТЕРСТВА ІНОЗЕМНИХ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИХ СПРАВ СЛОВАЧЧИНИ: «Готовится заседание совместной комиссии по экономическим вопросам между нашими двумя странами. Я, со своей стороны, всегда буду поддерживать развитие экономических отношений. Также поздравляю Украину с теми успехами в приближении к Евросоюзу, которых вы добились в прошлом году, и можете дальше рассчитывать на нашу поддержку. Будем стараться укреплять наши отношения, будем помогать там, где можем».

Павло Жебрівський розповів гостям про бойові дії, що ведуться неподалік Маріуполя. Він підкреслив — за час війни в нашому регіоні лише на контрольованій території пошкоджено та знищено більше 12 тисяч житлових об’єктів, наголосивши на потребі в підтримці у їхньому відновленні, і не тільки.

ПАВЛО ЖЕБРІВСЬКИЙ, ГОЛОВА ДОНЕЦЬКОЇ ОДА: «Самая большая проблема сегодня у нас – это, безусловно, вода. Самое страшное — это то, что сегодня Южнодонбасский канал повреждён, и на сегодняшний день Мариуполь, Волновахский, Никольский и Марьинский районы получают достаточно плохую воду, нам не разрешают восстанавливать эти объекты, режима тишины нет».

Незважаючи на проблеми прифронтового міста, Вадим Бойченко підкреслив той факт, що Маріуполь стрімко розвивається в різноманітних напрямах (чи сферах) і є безпечним для мешканців та відкритим для переселенців.

ВАДИМ БОЙЧЕНКО, МІСЬКИЙ ГОЛОВА: «Мы приняли в свою семью здесь в городе Мариуполе более 100 тысяч переселенцев, добавив к своим 460 тысячам. Мы открыли двери трём вузам-переселенцам. Большой вызовом сегодня для Мариуполя — поднять вот ту инфраструктуру, которая частично переместилась сегодня в город Мариуполь: где-то здесь временем было разрушено, где-то войной разрушенные объекты — это всё нужно восстанавливать. Мы построили внутреннюю систему безопасности, которая опирается сегодня на комплексный подход».

Уважно вислухавши керівників міста та області, гості заявили про те, що приїхали не з пустими руками.

ЮРАЙ СІВАЧЕК, ПОСОЛ СЛОВАЧЧИНИ В УКРАЇНІ: «Что касается нашей помощи, то мы не безразличны. На сей раз мы все-таки хотели бы расширить наше участие».

Наприкінці зустрічі сторони обмінялись символічними подарунками.

Коментар: «У нас есть Бахмут — город, в котором есть соль. Этой соли более 3 млн лет, хотели вручить вам и поблагодарить. Это хрустальные изделия, вы знаете, хрусталь у нас производился исторически и производится, это хороший подарок в офис. У города Мариуполя тоже есть подарки, это наш новый бренд».

КАТЕРИНА РУДІНА, КАТЕРИНА БОГДАНОВА, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

16 июля 2018
Маріупольська Служба Новин
15 июля 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
15 июля 2018
Маріупольці вітають металургів
15 июля 2018
Змагаються гирьовики
15 июля 2018
Відкриття свята металургів
15 июля 2018
Заслуги металургів перед містом очима маріупольців
15 июля 2018
Маріупольці вітають металургів
15 июля 2018
Який внесок зробили металурги у розвиток Маріуполя?
15 июля 2018
Фестиваль до Дня металургів
13 июля 2018
На один дитячий майданчик більше
13 июля 2018
Загартовані сталлю
13 июля 2018
Стратегії розвитку науки Донбасу
13 июля 2018
Свято металургів
13 июля 2018
Приходь, бери участь та перемагай
13 июля 2018
Спартакіада Метінвесту
13 июля 2018
Роби, як чемпіон!
13 июля 2018
Боротьба з незаконною торгівлею
13 июля 2018
Стратегія зеленого розвитку Маріуполя
13 июля 2018
XXXII сесія міської ради: друге пленарне засідання
13 июля 2018
Маріупольська Служба Новин
12 июля 2018
Маріупольська Служба Новин
12 июля 2018
Секрети поліцейських
12 июля 2018
«STEEL FEST» та «Z-GAMES» — зовсім скоро!
12 июля 2018
«Метінвест-Промсервіс» в обличчях»
12 июля 2018
У здоровому тілі — здоровий дух!