Сюжеты

122

Граємо з бразильцями

На стадіоні «Азовець» футболісти команди «Яруд» зустрічаються з бразильською командою колишнього гравця київського Динамо Діого Рінкона.

Приїзд до Маріуполя Діого Рінкона з друзями організувала асоціація християнських футболістів Бразилії. Протягом декількох днів гості зустрічаються з маріупольськими міськими командами. Спочатку вони програли «Титану», а потім перемогли молодіжній склад «Азовсталі» — чотири : два. Третя зустріч відбулася на стадіоні «Азовець» з «Ярудом».

ДІОГО РІНКОН, КОЛИШНІЙ ГРАВЕЦЬ ФК «ДИНАМО»(КИЇВ): «Ми подорожуємо по різних країнах світу, ціль — привезти людям радість, задоволення для людей, які переживають складні моменти в країні. Мені дуже приємно бути з українським народом, з мешканцями Маріуполя. Я люблю Україну!».

У складі бразильської команди були як аматори, так і колишні професійні футболісти, деякі з яких пограли на досить високому рівні.

ДІОГО РІНКОН, КОЛИШНІЙ ГРАВЕЦЬ ФК «ДИНАМО»(КИЇВ): «У цій групі маємо 5 гравців вищого дивізіону. Три гравця грали за місцеві клуби Бразилії, невідомі у світі, але відомі на всю Бразилію. Я та мій друг Сітіньо грали за відомі світові клуби. Сітіньо грав за «Інтер» з Порту-Алегрі, «Палмейрас» і в інших клубах, відомих в Бразилії».

На двадцять третій хвилині зустрічі бразильці заробили право на пенальті і десятий номер гостей його впевнено реалізував. Але ще до перерви після розіграшу кутового футболіст «Яруда» Дмитро Зубков ударом головою зрівняв рахунок – один : один.

ДМИТРО ЗУБКОВ, ГРАВЕЦЬ ФК «ЯРУД»: «Очень техничные ребята, приятно с такими играть. Видно, что поиграли на хорошем уровне. Я думаю, у нас было больше моментов, если бы реализовали, было бы 3:1 в первом тайме».

У другому таймі «Яруд» змінив колір форми, мабуть на удачу, і це далося взнаки. Михайло Денисов, який вийшов на заміну, невідпорним ударом встановив остаточний результат, два : один на користь маріупольської команди. Завтра гості з Бразилії на стадіоні «Західний» зіграють зі збірною ветеранів Маріуполя.

ОЛЕКСАНДР КАПУСТЯН, ОЛЕКСІЙ ПАВЛЮК, МАРІУПОЛЬСЬКА СЛУЖБА НОВИН.