Сюжеты

244

Герой матчу — воротар

На стадіоні ім. Бойка відбувся матч ЧУ з футболу.

У своєму черговому матчі ЧУ футболісти Маріуполя на стадіоні ім. Бойка приймають луганську «Зорю».

Матчем з луганською «Зорею» «Маріуполь» відкрив другий етап чемпіонату України. А гра суперників у нашому місті восени минулого року принесла переконливу перемогу луганським футболістам — 5:2. Тому зараз численні прихильники маріупольської команди сподівались на реванш.

Обидва суперники розпочали зустріч обережно. З середини першого тайму більш активно у нападі діяла «Зоря». За 5 хвилин до перерви воротар і капітан господарів поля Рустам Худжамов відбив з кута воріт небезпечний удар головою гравця гостей. А перед самою перервою арбітр поєдинку у протиборстві захисника маріупольців Ігоря Кірюханцева та гравця Зорі Артема Громова угледів порушення правил з боку Кірюханцева та призначив пенальті у ворота «Маріуполя». До м’яча підійшов бразилець Сілас і потужно пробив у нижній кут воріт, але Худжамов у карколомному стрибку м’яч відбив. Після перерви приазовці взяли ініціативу на себе, але забити бодай один гол у ворота луганської команди так і не спроміглися. Отже, нічия — 0:0, якою гості залишилися незадоволені.

ЮРІЙ ВЕРНІДУБ, ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР ФК «ЗОРЯ» (ЛУГАНСЬК): «Я думаю, первый тайм мне понравился, но фарт не на нашей стороне. Забили бы — довели игру до логического завершения, еще забили бы. Делать скидку на поле — язык не поворачивается. Спасибо, что его подготовили, оно в прекрасном состоянии».

Після цієї нічиєї маріупольська команда посіла п’яту сходинку у турнірній таблиці чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги.

ОЛЕКСАНДР БАБІЧ, ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР ФК «МАРІУПОЛЬ»: «Не совсем получился первый тайм, потом стали создавать напряжение у ворот соперника. С таким настроем у Мариуполя мы будем прибавлять от игры к игре».

Наступну зустріч чемпіонату України «Маріуполь» проведе на виїзді з донецьким «Шахтарем» у неділю, вісімнадцятого березня.

ОЛЕКСАНДР КАПУСТЯН, СЕРГІЙ КОНОПЛЬОВ, МАРІУПОЛЬСЬКА СЛУЖБА НОВИН.