13 ноября
2017
Сюжеты

206

Даруй добро!

Чи легко бути щирим, милосердним та чуйним у сучасному суспільстві? Сьогодні саме той день, коли можна поміркувати про моральні цінності. Щорічно 13 листопада в усьому світі відзначають день доброти. Які гарні справи роблять маріупольці — дізнавалася Дарина Годлевська.

Говорять, що доброта — це сонце в душі людини. Та чи довго воно там сяятиме — залежіть тільки от нас. Ніна Павлюк — яскравий приклад цьому. Незламна жінка зі сталевими характером, але з таким напрочуд ніжнім серцем та доброю душею. Їй удалось втілити надії в життя тисячі людей. Громадська організація «З нами добрі серця» вже у грудні відзначатиме 16 років.

НІНА ПАВЛЮК, ГОЛОВА ГО «З НАМИ ДОБРІ СЕРЦЯ»: «Я, например, в жизни занимаюсь тем, что мне нравится. Я это люблю, я это делаю искренне. Я это делаю от души, я никогда не смогу поверить, что человек, который работает с душой и с пониманием того, что ты кому-то помог, что он об этом забывает. Я и дома об этом помню. Я и вечером вспоминаю, я ночью ложусь, вспоминаю о тех людях, которые приходили. Мне даже приятно, когда я могу человеку помочь. Поэтому искренность очень важна в нашей жизни».

Організація допомагає людям з інвалідністю, тим, хто опинивсь у складних життєвих обставинні – наприклад, безхатченкам.

НІНА ПАВЛЮК, ГОЛОВА ГО «З НАМИ ДОБРІ СЕРЦЯ»: «Они не голосуют, они не рассказывают, они не пишут программы. Они ничего не предлагают, их даже в транспорт не пускают. С ними не сидят на одной лавочке даже на остановке. Человек старается отсесть, если сел такой человек. Да, есть такие моменты, но мы не должны о них забывать. Мы ещё и себе этим помогаем. Если они действительно хоть как-то поменяют жизнь, и нам будет проще жить с ними рядом».

У цьому реабілітаційному центрі, який незабаром відкриється, є всі життєві умови: душова, кухня, комп’ютерна техніка, кімната для відпочинку, настільний теніс, шахи та багато іншого. А ще тут знаходиться перший в Україні фонд обміну іграшок. Кожна дитина може обрати будь-яку безкоштовно, але в обмін на іншу. Є також і плани на майбутнє.

НІНА ПАВЛЮК, ГОЛОВА ГО «З НАМИ ДОБРІ СЕРЦЯ»: «У нас в городе откроется первая дискотека «Отдыхаем вместе», где молодые люди, которые, к сожалению, по своим физическим возможностям, может, стесняются, может, их не очень там принимают, могут ходить на молодёжные дискотеки, где могут общаться, дружить, а может быть и создавать семьи. Потому что у них настолько развито чувство поддержки друг друга, настолько развито тёплое отношение, они настолько дорожат дружбой, что нам с вами нужно поучиться».

А на цьому ігровому майданчику діти з порушенням опорно-рухового апарату можуть і оздоровитися, і весело провести час. Великим попитом користуються і засоби малої реабілітації: ходунки, милиці, палиці, інвалідні візки. Усі, хто не в змозі придбати дороге устаткування, звертаються до «Добрих Сердець». Безкоштовний прокат цих пристосувань діє вже півтора роки.

НІНА ПАВЛЮК, ГОЛОВА ГО «З НАМИ ДОБРІ СЕРЦЯ»: «Когда узнали, что открыли такой пункт, столько пришло предложений, заберите у меня, мне не нужна коляска, заберите костыли, мне не надо, заберите ходунки. Мало того, что люди не могли доставить, они ещё и сами приносили. Пусть будет для вашего пункта. Это очень важно, потому что, на мой взгляд, самое страшное в нашем обществе — это равнодушие».

Дарина Годлевська, Катерина Богданова, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

19 июня 2018
Маріупольська Служба Новин
18 июня 2018
Маріупольська Служба Новин
18 июня 2018
СМС-пенсії
18 июня 2018
Спортивне свято в День визволення
18 июня 2018
Допомогти тваринам може кожен
18 июня 2018
Купувати чи не купувати їжу на пляжах?
18 июня 2018
Гість програми — перший заступник міського голови Михайло Когут
18 июня 2018
Стоп сморід
18 июня 2018
Один день з життя дільничої
18 июня 2018
Іноземні студенти
17 июня 2018
Маріупольська Служба Новин (підсумковий випуск)
17 июня 2018
Вшанування загиблих прикордонників
17 июня 2018
Свято визволення Маріуполя
17 июня 2018
Гість програми — лікар-терапевт медичного центру №3 Ірина Слуцька
17 июня 2018
Квартири для переселенців
17 июня 2018
#ТУТВАРТОПРАЦЮВАТИ: професія медпрацівник
17 июня 2018
Вдома краще
15 июня 2018
Маріуполь — вільне місто!
15 июня 2018
Хто здобув перші очки
15 июня 2018
Розвиток аграрного сектору Донеччини
15 июня 2018
Від яких продуктів краще утриматися влітку
15 июня 2018
Ні — недотриманню трудового законодавства
15 июня 2018
Стоп сморід
15 июня 2018
В гостях програми — представники полку «Азов»
15 июня 2018
Професійне свято медиків