17 апреля
2018
МСН Сюжеты

202

НЕ МОЖУТЬ ПОДІЛИТИ КРІСЛА

На сайті міської ради опублікована інформація про те, що 23 квітня відбудеться друге пленарне засідання молодіжного парламенту на чолі з новим головою Ростиславом Чучмаєм. Та як виявилося означеною кандидатурою, не всі з 84 членів парламенту задоволені. Так у соціальних мережах з явилися пости деяких громадських активістів та депутатів про те, що вибори проходили неправомірно. Ми вирішили вислухати усі сторони конфлікту. Деталі у матеріалі Юлії Грановської.

Минулого тижня у Маріуполі відбулася доволі значуща подія — створення молодіжного парламенту. Голосуванням молодих депутатів, серед 11 поданих кандидатур, головою був обраний школяр Ростислав Чучмай. Тодішнім пленарним засіданням були начебто задоволені всі — і міський голова, і навіть один з найсуворіших до ініціатив міськради депутат Максим Бородін.

МАКСИМ БОРОДІН: «Как вы видели, подсчитали все правильно, помните, не важно, кто голова, а главное — большинство, именно они принимают решению, голова — это лишь модератор, а именно большинство принимает все решения».

Та вже цього тижня у Фейсбуці депутат виклав пост про те, що вибори пройшли незаконно.

ПОСТ В ФБ: МАКСИМ БОРОДІН: «Під час першого засідання Молодіжного парламенту м. Маріуполь Степан Григорович ввів в оману всіх присутніх, пославшись на законні підстави для недопущення до голосування частини депутатів цього парламенту, які висунули свої кандидатури на пост глави.

Ніяких законних підстав для обмеження участі в таємному голосуванні кандидатів на посаду глави Молодіжного парламенту не було! Таким чином був порушений закон, і необхідно знову проводити процес обрання голови Молодіжного парламенту».

У той же час секретар міської ради Степан Махсма стверджує — таємне голосування відбувалося згідно усіх норм. А саме: Закону про місцеве самоврядування, Закону з протидії корупції, Конституції та Закону про вибори.

СТЕПАН МАХСМА, СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ: «Сегодня происходит противостояние между некоторыми лицами и лидерами молодежных общественных организаций, которые выставляли свою кандидатуру на пост председателя парламента.  Не пройдя в парламент, они начинают осквернять весь процесс в целом. Мне хочется заверить всех участников молодежного парламента, что мы сделали максимально прозрачной процедуру, что мы выполнили строго все нормы и положения, которые были проголосованы на сессии городского совета».

Не вбачає порушення закону у виборах і власне новообраний голова.

РОСТИСЛАВ ЧУЧМАЙ, ГЛАВА МОЛОДЕЖНОГО ПАРЛАМЕНТУ МАРИУПОЛЯ: «Я считаю, что все прошло законно, у каждого из нас была возможность высказаться, показать себя, у каждого из депутатов была возможность пройти в место, отведенное для того, чтобы проголосовать, все было честно, у каждого была возможность проголосовать за того, кого они считали нужным».

Катерина Чульська — один з депутатів молодіжного парламенту, яка вважає, що повинен відбутися другий тур виборів.

КАТЕРИНА ЧУЛЬСЬКА, ДЕПУТАТ МОЛОДІЖНОГО ПАРЛАМЕНТУ: «Выборы были нелегальными, так как был ряд нарушений, во-первых, как только мы пришли в зал, слышались голоса: «кто из 48 школы, за него нужно голосовать», затем, когда наступил момент выборов, кандидатам запретили голосовать, хотя каждый имеет право быть избранным и право на голос, и также по результатам выборов не было абсолютного большинства, хотя в положении парламента прописано, что голова избирается абсолютным большинством».

Та згідно інформації, що надав нам секретар міської ради, у положенні про молодіжний парламент пункту про другий тур немає!

СТЕПАН МАХСМА, СЕКРЕТАР МІСЬКОЇ РАДИ: «Печально то, что уже на первоначальном этапе некоторые члены парламента, которые прошли выборы и приняли присягу, не дойдя до кресла, не начав работать, они начали поднимать всю грязь, которую можно вообще, по большому счету, найти, мы, наверное, потратили полтора года не для того, чтобы 2 человека взяли и это осквернили».

Чи дійдуть згоди сторони конфлікту, та чи відбудеться 2 тур виборів, дізнаємося вже 23 квітня на 2-му засіданні молодіжного парламенту.

Юлія Грановська, Роман Бабіч, МСН.Поделиться новостью

comments powered by Disqus

Новости

14 февраля 2019
Маріупольська Служба Новин
14 февраля 2019
Які наслідки спричинить відмова від підписання декларацій з лікарем?
14 февраля 2019
Простір дитячої фантазії
14 февраля 2019
Небезпечні балкони
14 февраля 2019
Всесвітній день книгодарування
14 февраля 2019
Брудний проспект Будівельників
14 февраля 2019
Тут варто дарувати дерева
14 февраля 2019
Брудні методи політичної боротьби
14 февраля 2019
Свято кохання
13 февраля 2019
Маріупольська Служба Новин
13 февраля 2019
«Еко-платформа майбутнього»
13 февраля 2019
Хто поїде до Лиману?
13 февраля 2019
Легкоатлетичне двоборство
13 февраля 2019
Підвищення заробітної плати медикам
13 февраля 2019
Нове маркування продуктів
13 февраля 2019
Стокове озеро ліквідували
13 февраля 2019
Комбінату імені Ілліча – 122
13 февраля 2019
У Маріуполі очищають зупинки
13 февраля 2019
Коли відреставрують площу Незалежності?
13 февраля 2019
Відновити виплати пенсій
12 февраля 2019
Маріупольська Служба Новин
12 февраля 2019
«Дифузії» у Маріуполі
12 февраля 2019
«Горе» платіжки
12 февраля 2019
Підприємства-боржники
12 февраля 2019
Затримали браконьєрів